0
clear
  • Најновите HP Лаптоп ,17.3 FHD(1920 x 1080) IPS sRGB Екранот, Intel Core i5-1135G7 (>i7-1065G7) До 4.20 GHz, , Intel Ирис Xe Графика, Windows 11 (16GB RAM | 512GB PCIe SSD)
  • -20%
  • -20%
Најновите HP Лаптоп ,17.3 FHD(1920 x 1080) IPS sRGB Екранот, Intel Core i5-1135G7 (>i7-1065G7) До 4.20 GHz, , Intel Ирис Xe Графика, Windows 11 (16GB RAM | 512GB PCIe SSD)

Најновите HP Лаптоп ,17.3 FHD(1920 x 1080) IPS sRGB Екранот, Intel Core i5-1135G7 (>i7-1065G7) До 4.20

DEN 16799.76

Износ
Това е достапна

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучителни стерео квалитет.0 Тип-A; 1 HDMI 1.Ново ниво на графички перформанси и јасни, зачудувачки е – со удобноста на тенки & светлина лаптоп.Windows 11 оперативен Систем Искуство најсигурен Windows некогаш е изградена со брзо подигање пати, зголемена одговорност, и додаде заштита од фишинг и малициозен софтвер.Целосна големина на тастатура со интегриран нумерички подлога Работа удобно со fullsized тастатура и интегрирани нумерички подлога.HDMI out Пренесува дигитален HD видео и звук за да надворешен дисплеј.1 мулти-формат SD медиуми картичка читателот.Intel Ирис Xe графика Импресивни перформанси за креирање, игри и забава.4 b; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо.2 да Останат поврзани на Wi-Fi и Bluetooth додатоци со безжична технологија.3" Full HD IPS екранот Уживате во кристално јасни слики од секој агол. 【Екранот】17.Енергетска ефикасност на вашиот пат HP е посветена на глобалниот државјанство и одговорност за животната средина.Со 178-степен широк-агли на гледање и енергична 1920 x 1080 Full High Definition резолуцијата, секогаш ќе имаат голем приказ од вашата омилена содржина.HP Брзо Полнење Оди од 0 до 50% цената во околу 45 минути.Ослободување на животниот век на батеријата Земе на ден без да се грижиш за полнење на батеријата. 11 Генерација Intel Core i5-1135 G7 процесор Носи совршена комбинација на карактеристики за да направи да се незапирлива.Уживајте во извонредно мултимедијални искуство со максимизиран гледање област.Камерата Јасно, мазна видео разговори, па можете да останете во контакт со целото семејство.На едвај видливи рамки ја револуционизира вашиот екран од овозможи поголем екран ќе се вклопат во помала рамка.Wi-Fi & Bluetooth 4.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библи

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Please wait...