0
clear
  • WUYIN графичкиот процесор Вода Блок Ладење Двоен Канал на Бакар Колона Видео Графичка Картичка Вода Кулер Радијатор 0.4 mm Одговара за AMD Nvidia W40 Компјутерски Кабел usb Ада
  • -20%
  • -20%
WUYIN графичкиот процесор Вода Блок Ладење Двоен Канал на Бакар Колона Видео Графичка Картичка Вода Кулер Радијатор 0.4 mm Одговара за AMD Nvidia W40 Компјутерски Кабел usb Ада

WUYIN графичкиот процесор Вода Блок Ладење Двоен Канал на Бакар Колона Видео Графичка Картичка Вода Кулер Радијатор

DEN 1173.60

Износ
Това е достапна

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна. 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт област станува голема, па блок можат да носат повеќе топлина од графичкиот процесор брзо.Основата е направен од T2 (чистотата на 99.9%) ЦПУ сечење бакар.Површината рамност е помалку од 0.01 mm.Базата може да се вклопат на графичкиот процесор подобро, така што тоа може да апсорбира повеќе топлина.Спецификации : Бакар база димензија(mm) : 50*50*3 Fitting тема : G1/4"Поддржани цевка : 9.5 mm(ID)*12.7 мм(OD) СТП цевка, или 10 mm(ID)*16 mm(OD) солидна цевка, или 8 мм(ID)*12 mm(OD) силикон tube Material : База : Copper Cover : Јасно acrylic Fitting : Месинг, Никел plated Compatibility : Компатибилен за графичкиот процесор со фан дупка растојание од 53 мм - 61 mm.Поддршка листа е како што следува : одговара за Nvidia картичка : 6800 GT, 6600 GT, 7800 GT, 7800 GTX, 7900 GT, 7950 GT, 7900 GTO, 7900 GTX, 8600 GTS, 9600 GT, 9500 GT, 8800 GT(G92), 8800 GTS(G92), 9800 GT, 9800 GTX, 9800 GTX+, GTS250, GTS450, GTX550, GTX260, GTX260+, GTX275, GTX285, GTX570, GTX580, GTX660, GTX660 TI, GTX670, GTX680, GTX560, GTX460, GTX460 TI, GTX560 TI.AMD картичка : X1900 PRO, X1900 XT, X1900 XTX, X1950 PRO, X1950 GT, X1950 XT, X1950 XTX, 2600 XT, 2900 XT HD3850, HD3870, HD4750 HD4770, HD4850, HD4870, HD4890, HD5830, HD5850, HD5870, HD6970, HD6950, HD6870, HD6850, HD6790, HD7870, HD7850, HD7950, HD7970.Пакет се вклучени : 1 x Вода за ладење block2 x Компресија fittings4 x Монтажа завртки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Please wait...