0
clear
  • Едноставна Операција Алуминиум Легура Рака Повлечете Вентил Експлозија Отпорни Рака Вентил 4R210-08 Рачен Вентил за Penumatic Систем Влезот & Штекер за Воздушна Пумпа
  • -20%
  • -20%
Едноставна Операција Алуминиум Легура Рака Повлечете Вентил Експлозија Отпорни Рака Вентил 4R210-08 Рачен Вентил за Penumatic Систем Влезот & Штекер за Воздушна Пумпа

Едноставна Операција Алуминиум Легура Рака Повлечете Вентил Експлозија Отпорни Рака Вентил 4R210-08 Рачен Вентил

DEN 808.80

Износ
Това е достапна

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезбедување на квалитет, како вентил е произведен со исклучителна изработка.Рака вентил поддржува широк примена опсег, што исто така поддржува едноставна операција.Се користат со доверба, како вентил е со гарантиран квалитет по многу инспекции пред да замине на фабриката.Рака вентил инсталацијата е едноставна, и тоа не се бара посебно сложени операции.Функција : 1. Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.2. Рака вентил поддржува широк примена опсег, што исто така поддржува едноставна операција.3. Се користат со доверба, како вентил е со гарантиран квалитет по многу инспекции пред да замине на фабриката.4. Рака вентил инсталацијата е едноставна, и тоа не се бара посебно сложени операции.5. Со долг животен век и обезбедување на квалитет, како вентил е произведен со исклучителна изработка.Спецификација : Предмет Тип : Valve Model : 4 R210-08 Номинален Притисок : 0 ~ 0.8 Mpa Nominal Дијаметар : G1 / 8 -инчен-издувните порта, G1 / 4-инчен влезот & outlet Product Алијас : Рака вентил, рачен вентил, рака притисни valve Scope на Примена : Wide Material : Алуминиум alloy Connection Форма : Thread Working Температура : Нормален temperature Type : Двете-позиција пет-way Form : Дијафрагмата valve Uses : Commutation Flow на Ветер : Commutation Package Листа : 1 x Рака Вентил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Двојно пена еднострано лента : овие круг леплива лепило за монтажа снимката е направена на ЕВА пена, без

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

Please wait...