0
clear
  • Божиќ Поставите Дрво Декорации Карамел 4 парчиња Дрвени Виси Figurine Украси.Дома Декор.Рачно изработени во Русија.
  • -20%
  • -20%
Божиќ Поставите Дрво Декорации Карамел 4 парчиња Дрвени Виси Figurine Украси.Дома Декор.Рачно изработени во Русија.

Божиќ Поставите Дрво Декорации Карамел 4 парчиња Дрвени Виси Figurine Украси.Дома Декор.Рачно изработени во

DEN 3576.00

Износ
Това е достапна

☆Целосно рачно изработени. ☆Природни еко пријателски дрво. ☆Уметничка рака-насликани. ☆Висок квалитет на изработка. ☆Секоја играчка е љубов оформена и насликани со уметник од Sergiev Posad.ВОЗРАСТИ 3+ ГОЛЕМИНА на кутија : 1,37 инчи (3,5 cm) Висина, 3,26 инчи (8,3 cm) Ширина, 5,51 инчи (14 cm) Должина,Висина на секој figurine - 2,56 инчи (6,5 cm).На подарок сет на рака-насликани дрвени елка украси "Карамела" е прекрасен подарок за Божиќ и Нова Година и за секој кој сака и е фан на руската уметност и занаети.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина : 3.2" H x 2.4" W x 1.4" D Автентични : оригинална NOVICA рачно изработени занаетчиски фер трговија производ

Оваа симпатична Божиќ декорација се направени од издржлив фрлија polyresin.Тоа е внимателно раканасликани

Најдобар Украси и Подароци.Тој ќе биде празнична прилог на вашата домашна декорација.Тие се совршен под

Вклучува : 6 компјутери Lim Bridge плетени Божиќ украси во 1 кутија.Секој Божиќ топката има јамка за бесење ле

Направени на квалитетот неонски филм,се безбедни за употреба.Секоја декорација е лесно да се соберат и

Слушнете вие Слушнете вие!Тука доаѓа кралската свиња, подготвени да го украсите вашиот Елка со веселата

Големина : 17 * 8 * 33cm.Материјал : Животната средина синтетичка смола.Вкупната тежина : 650g.Креативна личност

【Материјал】Висококвалитетни пластични и златна lanyard 【Производ】Нашиот Божиќ топки светла во боја и м

❤️【24 КОМПЈУТЕРИ & 4 Бои】 ќе добиете 24 компјутери срце облик на украси во 4 бои : Црвена, златна, сребрена,

2019 Кристофер Radko Колекција.Украс Мерки 5.5".Превезува со Службен Radko Подарок Кутија.На Кристофер Radko Дедо м

"Taskmaster" Вистинска Магија Царство Collectable Figurine со Јасни Шестоаголна Основа Икона од филмот "Бесконечност В

Тоа е безбедно околу децата и домашните миленичиња.лесни за повеќето Новогодишни елки.15 инчи во дијамет

Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 1015 дена да бидат испорачани [Лесно да се

Направени од Shatterproof Пластика.УВ Отпорни Бонбони Заврши.Drilled и Жичен Безбедна Капа.Се препорачува за Вна

Големина : 1.6 инчен во топката големината,виси големина е 2,8 инчи,совршена големина за да виси на Божиќ др

5108mhz Вграденна полнење на батеријата 5 V / 400m A SNR ≥90 DB Говорникот 1.Многу погодни за употреба во кујната, до

Високо сјаен финиш.Вкупната големина е 3 Инчи.Слика печатени на двете страни.Злато string вклучени за лесно

[Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Полнење 5 е

Високо сјаен финиш.Вкупната големина е 3 Инчи.Слика печатени на двете страни.Злато string вклучени за лесно

Додадете контакт на личност во вашата дневна соба и да ги користите како ѕид оркестарот.Тие сигурно ќе г

пред украсена елка, божиќ двор украси, пинк, божиќ украси, новогодишни ѕид оркестарот, гроздобер божиќ у

Ornativity мека кадифен мачка украс е симпатична прилог на било Мачка Љубители на одмор дома декор.Оваа мачк

Потоа имавме прекрасна идеја да им помогне на целото семејство.Тие го станат свесни за она што може да с

70% Полиестер, 20% Пластика, 10% Метал 72" високи виси карактер.Карактеристики poseable грб со ткаенина тело.Виси

Ве ослободи од грижиш за нив добивање повредени и стаклени парчиња насекаде.Многу убава Божиќ декораци

Ние нудиме БЕСПЛАТНО ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА.Едноставно кликнете на "Прилагодите Сега" копче и ќе бидете во мож

【Смола Материјал】Овој Божиќ orna mentsis направени од смола.2021 Персоналните DIY Божиќ Ornaments Specifications Material : Смо

Please wait...