0
clear
  • MILISTEN 10 Ролни Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи Подарок Завиткување Лебл за DIY Списанија Planners Зана
  • -20%
  • -20%
MILISTEN 10 Ролни Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи Подарок Завиткување Лебл за DIY Списанија Planners Зана

MILISTEN 10 Ролни Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени

DEN 1617.60

Износ
Това е достапна

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи Подарок Завиткување Лебл за DIY Списанија Planners Занаети.Светла боја и со шик дизајн, изгледа домот, модата и луксузот.Одличен избор за луѓе кои не се фенси на уметност и занаети, само го користите вашиот имагинација за да го направите вашиот сопствен занаети.Материјал на лента е на хартија, можете да ги отстраните и ставете ги повторно лесно без да остават било остатоци.Washi лента може слободно да се дизајнирани и декорирани, scrapbooks, дневници, украси, - карта во донесувањето одлуки, подарок пакување, партии, украси, кармин кутии, итн.може да се украсени според вашето хоби.На Декоративни Бронзирање Ленти е одличен начин да се ѕидови, рамки, книги, тастатури, занаети, заврши пенкала и моливи, итн.Опис На материјалот на лентата е на хартија, можете да ги отстраните и ставете ги повторно лесно без да остават било остатоци.Washi лента може слободно да се дизајнирани и декорирани, scrapbooks, дневници, украси, - карта во донесувањето одлуки, подарок пакување, партии, украси, кармин кутии, итн.може да се украсени според вашето хоби.Карактеристики - Димензии : Околу 300. 00 X3. 00 X0. 02cm/ 117. 90 X1. 18 X0. 01in - Материјал : Хартија Пакет Вклучувајќи 10 x ролни на ленти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600 Ако имате би

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библи

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Please wait...