0
clear
  • Сите Нови 10 2021 Таблета Случај за Деца, Ubearkk мала Тежина Анти Лизга Shockproof Возрасни & Деца Пријателски Случај за 10 инчен Таблет 11 Генерација 2021 Ослободување
  • -20%
  • -20%
Сите Нови 10 2021 Таблета Случај за Деца, Ubearkk мала Тежина Анти Лизга Shockproof Возрасни & Деца Пријателски Случај за 10 инчен Таблет 11 Генерација 2021 Ослободување

Сите Нови 10 2021 Таблета Случај за Деца, Ubearkk мала Тежина Анти Лизга Shockproof Возрасни & Деца Пријателски

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Компатибилност - Наменета за Сите Нови HD 10 & HD 10 Плус Таблета & HD 10 Деца Про Таблета Најновиот модел(Само компатибилни со 11 Генерација, 2021 Порака).НЕ Одговара за други генерации.Деца-доказ Случај-Направени со густа тешки ЕВА пена материјал може да го издржат значителни носат и солза и да се обезбеди екстремни шок заштита.Супер мала тежина и издржливи опасност слободни безбедно материјал совршен за деца и grownups слично.Вграден-во Потпирачот - Дизајнирани со склоплива удар-стои на задната страна на случај, ви овозможува да ја поставите повеќе агли и ви дава hands-free погодност кога гледате видеа и филмови.Прецизни cutouts - Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, што зборуваат и задната камера, без отстранување на таблет случај.Она што Ќе Добиете за - Таблета случај x 1.(На таблет не е вклучена, и НЕМА екран заштитник вклучени).Ако наидат на проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Против пролизгување, Деца-Пријателски, Отпорност, Shockproof, Рачка & Застане.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★ Компатибилност : Исклучиво наменета за Новиот i Pad Про 11 Инчен 2018( Модел : A1980 / A2013 / A1934 / A1979).Не е компатиб

Специјално дизајниран за i Pad 9.7 Инчен 2018 6 Генерација (A1893 / A1954), i Pad 9.7 Инчен 2017 5 Генералот (A1822 / A1823), i Pad Воз�

[Уникатен Дизајн] Наменети за i Pad 9.7Инчен 2018 i Pad 6 Генерација (Модел : A1893 A1954) / 2017 i Pad 5 Генерација (Модел : A18

Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Сосема Нов Премиум Ква�

Специјално дизајниран за 12.4" Microsoft Surface Лаптоп Оди (2020 Порака).Тешки тешко школка случај нуди на сите круг

Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање сис�

co2 CREA Тешко Патување Случај со Режимот на мирување Замена за Apple Air Pods Max приклучок за Слушалки.Тешко ЕВА Ш

Мултиview застане.Магнетни затворање систем.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се од

Производот е направен под висока температура.Само pc случај компатибилен со apple ipod touch 5 womon shockproof.Дизајни

Комерцијален дизајн:внатрешниот ритам на заштитна обвивка е дизајниран со бројни мали област ритам по

(✿◠‿◠)【Наменета за Air Pods Про】Само за Air Pods Про (2019), не се компатибилни со Air Pods 1 и Air Pods 2st (✿◠‿◠)【Идеал�

Совршено се Вклопуваат : Прецизно дизајнирани за Apple Air Pods 1 и 2 Премиум Материјал : Направен од висок квал�

⭐【Компатибилен Air Pods 2 & 1】Оваа мода Airpods Случај Поклопецот е дизајниран за Apple Airpods 1 и Airpods 2 ⭐【Материјал

5 инчи, ширина : 5 cm / 1.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.Ние ќе се пот

Направен од висококвалитетни материјали, практични Спакувана во шишиња за да се направат овие алатки ч�

Please wait...