0
clear
  • Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за Tecno Искра 7T
  • -20%
  • -20%
Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за Tecno Искра 7T

Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка

DEN 2352.00

Износ
Това е достапна

【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за демонтажа и монтажа на завртки во удобен и ефикасен начин.Тоа е, исто така неопходност во демонтажа и одржување на мобилни телефони, дигитални камери, часовници, очила, лаптопи, таблети, и конзоли за играта.Не грижете се за губење или неправилна инсталација на мали и прецизни завртки.【122 во 1 Шрафцигер поставите】 Нашите прецизност шрафцигер собата е мора да има за било кој мобилен телефон или други електроника техничар и обично се користи во текот на заеднички поправка за сите електронски апарати, како што се телевизии, клима, вентилатори, ладилници, автомобили, итн.СИЛНИ МАГНЕТНИ ДИЗАЈН Screwdrivers алатка за полнење е со магнетни малку за лесно вметнување на микро-завртки, што го прави шрафцигер магнетни делови многу повеќе лесен за користење, ве спречи од губење или отфрлање.Сите битови се магнетни и лесно да се поврзете со рачка.Ако има било каков проблем со 122pcs прецизност магнетни шрафцигер сет, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време преку.Погоден за расклопување и одржување на разни предмети, како што се лап-топ компјутери, iphone телефони, таблети, часовници, очила, дигитални камери, PS4, Nintendo, итн.МАГНЕТНИ ЗАВРТКА за СКЛАДИРАЊЕ Не се грижи за исчезнати завртки при демонтирање или повторното уредот така да можат да работат ефикасно.На шрафцигер главата е магнетни, со гаранција за добар квалитет и практично користење. 【Ефикасна Услуга】Ние обезбеди висок квалитет на производите и задоволување на нашите клиенти.Професионални материјал 】 хром главата има цврстина на 55-60 HRC. 【Заменливи магнетни прецизност битови】 122 во 1 Прецизност шрафцигер сет вклучува 101 видови на шрафцигер битови, 1 се справи со, 1 продолжување бар, 1 флексибилни продолжување вратило, 1 хексагонална ракав, 1 antistatic пинцети, 3 лост држела пластика и 8 триаголен лост алатки, 1 завртка меморија мат, 1 magnetizer / demagnetizer, 1 pin на SIM-картичката, 1 вшмукување чаша.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600 Ако имате би

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

100% Полиестер ✔Материјал : Водоотпорен печатени ткаенини туш завеса, 100% полиестер ✔Едноставна инсталац

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт о

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

Please wait...