0
clear
  • Сите во Еден Ласерски Печатач, Скенер Копир со Авто Документ Внесувач, Безжични Мултифункционален Црно-Бел Ласерски Печатач, Pantum M6552NW со Тонер PB-211
  • -20%
  • -20%
Сите во Еден Ласерски Печатач, Скенер Копир со Авто Документ Внесувач, Безжични Мултифункционален Црно-Бел Ласерски Печатач, Pantum M6552NW со Тонер PB-211

Сите во Еден Ласерски Печатач, Скенер Копир со Авто Документ Внесувач, Безжични Мултифункционален Црно-Бел

DEN 3983.76

Износ
Това е достапна

За користење со Pantum оригинален потрошен материјал : 1,600-страница PB-211 и PB-211 EV тонер кертриџ 4.Брзо печатење со брзина до 22 хартија во минута и тоа во голема мера го подобри вашиот ефикасноста на работата.Секојдневната Работа Одлична Безжична Печатач : Сите во еден multifuntion ласерски печатач, вклучува печатење, копирање и скенирање со автоматско документ фидер. Линукс(ubuntu12.скенирање големина : 216 x 297mm (Flatbed) , 216 x 356mm (ADF). Скенер тип : Flatbed+ADF(Боја). Медиумите големини : A4, A5, JIS Б5, IS0 Б5 , A6, Писмо, Правни,Извршни, Folio, Oficio, Изјава, Јапонски Разгледница, ZL, Голема 16 K, Голема 32 K, 16 K, 32 K, Б6, Yougata4, Разгледница, Younaga3, Nagagata3, Yougata2.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ТМU675 Приемот ЛизгаВалидација Печатач C31 C283 A8911, боја : Темно Сива боја.Напојување Не Е Вклучен.Сериски Ин

Мали и слатки, големината на печатач кој може да се стави во џеб е само 79mm*79mm*40мм.Задолжен за 2 часа да се п

Боја : Црно на Бело, Слика Времетраење : 2 Години.Големина : 1.97 Инчен x 11.48 Нозе (50mm x 3.5 m) Дијаметар : 1.18 инчен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ние сме среќни да ви помогнеме, и ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Печати обични фотографии

1 Еколошки : Да Ethernet : Да USB : Да Печатење Способност : Еден Двострано Кабли се Вклучени : USB Печатење во Боја

Високи Перформанси : Вграденво 1200m Ah батерија со црно и бело печатење и јасна резолуција (200 DPI), може да се

Земете продуктивноста на следното ниво.Следи работни места и прилагодувања брзо со 4линија екранот и се

Mutoh VJ1204 / VJ1304 / VJ1604 / VJ1604 W / VJ1608 глава за печатење (DX5).Дел број : DF49684 Забелешки : Оригиналот.За да се кори�

1*адаптер.Исто така, можете да откине на жолта хартија, а потоа се стави на хартија.Главната Боја : бела+жо

Го фати ВАШИОТ НАЈУБАВИТЕ МОМЕНТИ ја Доживее радоста на сеќавајќи се вашите најдобри спомени со печате

Оперативен систем поддршка за драјвер за печатач : Windows 8 и 7 (32 / 64 bit), XP SP3 (32 bit), Windows Server 2012 (64 bit), 2008 (64 bit), 2003

Печатење на Сите Ви се Допаѓа : Поддршка за повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети, пор�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Благодарение! Пакување Листа: 1 * Термички Печатач 6 * Термална Хартија(2 * Бела Термичка Хартија + 3 * Боја

Со BT функција, подржува Android, IOS и Windows, погодно за вас да се печати податоци од вашиот уред за безжично.Дир

Печатач усвојува термички печатење метод и оригинални глава за печатење, која има карактеристики на бр�

Овој производ е сосема нов, со добар материјал и убаво перформанси, тоа може да работи совршено со вашио�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Боја : Црно на Јасна Слика Времетраење : целиот Живот.Големина : 1.97 Инчен x 11.48 Нозе (50mm x 3.5 m) Дијаметар : 1.18 �

30мм(тркалаат дијаметар) термичка хартија.Го однесе на патување, може да снима на сценографијата можете �

★Се Земе Вашата Етикета Печатење До Совршенство : Заборави на сите за мало етикета произведувач на алат

Овој производ е сосема нов, со добар материјал и убаво перформанси, тоа може да работи совршено со вашио�

Please wait...