0
clear
  • Зумира Елени Животинско Кукла Волна Почувствува Занает DIY Не Заврши Појдов Поставите Занаетчиски Комплет за Игла Материјал Торба Пакет
  • -20%
  • -20%
Зумира Елени Животинско Кукла Волна Почувствува Занает DIY Не Заврши Појдов Поставите Занаетчиски Комплет за Игла Материјал Торба Пакет

Зумира Елени Животинско Кукла Волна Почувствува Занает DIY Не Заврши Појдов Поставите Занаетчиски Комплет за

DEN 210.96

Износ
Това е достапна

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репроматеријали, како и работата алатки се доставени.Производот треба да биде завршена со раце, да искуство на задоволство во текот на изработка на производот.Материјалот торба е дистрибуиран со детални работата на табелата.Пакетот вклучува : 1 Сет x Волнени Филц Материјали и Алатки, 1 x Операција Прирачник.Спецификација : Материјал : Волна Почувствува + Метал Needle Material Торба Големина : стан.13.5x9x5.5cm/5.31x3.54x2.17in Finished Големина : стан.8x5x3.5см/3.15x1.97x1.38in Color : Како на сликата shown Quantity : 1 Set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Волна Почувствува Materials2 Компјутери x Долго Печат Needles2 Компјутери x Краток Печат Needles2 Компјутери x Eyes1 Pc x Пена Table1 Pc x Виси Rope1 Pc x Операција Настава.

Повеќе информации

Material:
Wool Felt + Metal Needle
Material Bag Size:
app.13.5x9x5.5cm/5.31x3.54x2.17in
Finished Size:
app.8x5x3.5cm/3.15x1.97x1.38in
Color:
As the picture shown
Quantity:
1 Set
Note:
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Set x Wool Felt Materials :
2 Pcs x Long Stamp Needles :
2 Pcs x Short Stamp Needles :
2 Pcs x Eyes :
1 Pc x Foam Table :
1 Pc x Hanging Rope :
1 Pc x Operation Instruction :

Најдобрите понуди во категоријата

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт о

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб

【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

Please wait...