0
clear
  • Чешлање коса Комплет, Електрични Коса Clipper 800mAh Електрични Коса Тример Премиум Бришачи за Чистење со Четка Прирачник за Салонот
  • -20%
  • -20%
Чешлање коса Комплет, Електрични Коса Clipper 800mAh Електрични Коса Тример Премиум Бришачи за Чистење со Четка Прирачник за Салонот

Чешлање коса Комплет, Електрични Коса Clipper 800mAh Електрични Коса Тример Премиум Бришачи за Чистење со Четка

DEN 410.16

Износ
Това е достапна

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или блокирање.Премиум Дизајн : Мажите коса clippers се дизајнирани за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Почетниците Водич Чешел Дизајн : Четири големини на водич чешли, почетници исто така, може да лесно да се обликуваат.Шупливи Дизајн На Суспензија Глава : Гравирање не го блокира линија на погледот, USB пренослив полнење, а можат да бидат прилагодени на различни usb порти.Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Двете цврсти и меки, само се намали коса, без повреда на кожата, може да се користат со доверба.Функција : 1. Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или блокирање.2. Шупливи Дизајн На Суспензија Глава : Гравирање не го блокира линија на погледот, USB пренослив полнење, а можат да бидат прилагодени на различни usb порти.3. Р Облик Obtuse Агол на Ножот : Двете цврсти и меки, само се намали коса, без повреда на кожата, може да се користат со доверба.4. Почетниците Водич Чешел Дизајн : Четири големини на водич чешли, почетници исто така, може да лесно да се обликуваат.5. Премиум Дизајн : Мажите коса clippers се дизајнирани за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Спецификација : Предмет Тип : Коса Clippers Изграден Во Батерија Тип : Литиум Battery Battery Капацитет : 800m Ah Material : ABS/Легура Пакет Листа : 1 x Коса Clipper 4 x Водич Combs1 x Чистење Brush1 x Полнење Cable1 x Прирачник.

Повеќе информации

Item Type:
Hair Clippers
Built In Battery Type:
Lithium Battery
Battery Capacity:
800mAh
Material:
ABS/Alloy
Package List:
1 x Hair Clipper  :
4 x Guide Combs :
1 x Cleaning Brush :
1 x Charging Cable :
1 x Manual :

Најдобрите понуди во категоријата

100% Полиестер ✔Материјал : Водоотпорен печатени ткаенини туш завеса, 100% полиестер ✔Едноставна инсталац

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама�

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ�

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр�

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач�

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600...

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Please wait...