0
clear
  • Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад. 2 Пакети
  • -20%
  • -20%
Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад. 2 Пакети

Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад.

DEN 359.52

Износ
Това е достапна

За жени со долга коса, на bouffant шапка може да се заврши целата глава форма, и прилагодливи еластична бенд на грбот може да се поправи на конска опашка да се задржи на косата од лабава.Печати на враќање превозот етикета.Оваа работна шапка има горниот дијаметар на 18cm/7in.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Еден пакет се вклучени : 100 парчиња рачно изработени на традиционален Кинески јазли жаба копчиња, кои ќе

Пакетот Вклучува : 1000 Групи Тип На Производ : Копчиња.Декорација : Монистра.Метал Тип : Месинг.Техника : П�

10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04232 Решетки Девојка Круг Д�

230 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали F0469 Цвет Црна

★ ГОЛЕМА КОЛИЧИНА НА QUANITY Пакетот вклучува 650 парчиња на смола копчиња и пластични складирање торба, из�

Бејзбол копчиња мерка 3 / 4 во (19 Mm).За шиење и други уметности и занаети проекти.Број На Модел : 550001807...

120 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 03252 Седи Панда Круг Дрвени

150 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали Y0354 Црвени Кр�

80 Парчиња Копчиња За Шиење 0303 Насмеани Пчела Рачно Изработени Симпатична Бележник Boutons Сврзувачки Елем�

280 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08367 Маче Главата Дрво Црта

ЌЕ СЕ избираат : Боја : Сина Вода; Големина : Сребро 12mm.Пакет inclued : 100 парчиња.Копчето Тип : 4Дупки Копче Мат

1190 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи MB001 Ме�

140 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали J0645 Bowtie Мачка

10 Парчиња Копчиња За Шиење 2364 Мешани Жирафа Дрво Занаети Flatback Додатоци Сврзувачки Елементи Облека Да Се

160 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали O0321 Црвено Бе�

330 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 01552 Мешани Срцето Дрво Црт

Широко се применува : кристал тапацир tacks се блескавата и полн со романтични вибрации, лесно да се покани

Магнетното Копче Материјали : Најлон со Магнети.Невидливи Копчето Димензии : Дијаметар 25мм, околу 1 инч и

Количина : 10 Пара Кинески копчиња за затворање.Материјал : направен од квалитетот полиестер.Големина : 7.5

Please wait...