0
clear
  • X-DREE Дома Метал Безбедност Вратата Стража Тока Затворач Катанец Latch Заклучување Сребрен Тон(Hogar Метал Seguridad Puerta Guardia Hebilla Broche Candado cerradur cerradur Tono plateado
  • -20%
  • -20%
X-DREE Дома Метал Безбедност Вратата Стража Тока Затворач Катанец Latch Заклучување Сребрен Тон(Hogar Метал Seguridad Puerta Guardia Hebilla Broche Candado cerradur cerradur Tono plateado

X-DREE Дома Метал Безбедност Вратата Стража Тока Затворач Катанец Latch Заклучување Сребрен Тон(Hogar Метал

DEN 334.32

Износ
Това е достапна

Име На Производ : Безбедноста Вратата Тока; Материјал : Метал.Тежина : 152g; Пакет Содржина : 1 x Безбедност Вратата Тока, Некои Завртки.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензии : 102 х 64 x 21mm / 4" x 2.5" x 0.83"(L*W*H)(Dimensión : 102 x 64 х 21 mm / 4' 'x 2.5' 'x 0.83' '(L * W * H).Планината Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16"(Diámetro del orificio де montaje : 4 mm / 0.16' '.Дома Метал Безбедност Вратата Стража Тока Затворач Катанец Latch Заклучување Сребро Tone Widely применува дома, хотел и на други места за влез безбедност вратата за приватност и безбедност.Метал материјал обезбедува трајни комунални и здрав гарда.Опис на Spanish Hogar Метал Seguridad Puerta Guardia Hebilla Broche Candado cerradur cerradur Tono plateado Nombre del producto : Hebilla de la puerta de seguridad; Материјал : Metal Peso : 152 g; Contenido del paquete : 1 x Hebilla de la puerta de seguridad, Algunos tornillos Color директорот : Tono plateado Dimensión : 102 x 64 х 21 mm / 4' 'x 2.5' 'x 0.83' '(L * W * H) Diámetro del orificio де montaje : 4 mm / 0.16' '.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Лесно да се инсталира,Рѓадоказ,издржливи.Копчето за автоматски да popup,удобен и сигурен за користење.Иде�

Може да се користи за заклучување прозорци, ролетни, плевни, лизгачки и двојни врати, гејтс, гаража и фрл�

Име на производ (издржливи во употреба) : Вратата приклучните поврзување на Гром (најновата технологија)

Отпечаток, TT ЗАКЛУЧУВАЊЕ СТАН, WIFI, лозинка картичка, механичкото копче.Метал звук.Се применуваат за : дрв

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1* Заклучување на Вратата.Ако примен објект е не

Пакет Содржина : 1 x Вратата приклучните поврзување на Гром; Име на Производ : Вратата приклучните поврзу�

Автоматско заклучување и отклучување, со користење на најнова автоматска технологија, ослободување на

На 24битна шифра е многу безбедно и лесно да се инсталира.Со итен копче ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 1 x заклучување З

Пакет Содржина : 5 Pcs x Пролет Latch; Име на Производ : Пролет Latch.Материјал : Метал; Тежина : 201g.Главната Боја : �

????Повеќенаменски : портата пролет latch погоден за заварување или нарезници на Дрво / Метал Портата, Бара�

Пакет Содржина : 1 x приклучните поврзување на Гром; Тежина : 37g.Име на производ : приклучните поврзување н�

1.[Фино брусење површината]Полирање повеќеканални површински третман како што се electroplating на површината,

Нерѓосувачки челик се заврши за да се обезбеди тоа ќе не ' рѓа и долг животен век.Додадете екстра сигурно

Поддршка Tuya и Паметни Живот СТАН.Прати привремена лозинка.Поддршка мобилни телефони, отпечатоци од прс�

Изработени од нерѓосувачки челик материјал.Лесно да се инсталира со завртка(не се вклучени).Е барел во с

Пакет Содржина : (издржливи во употреба) 1 x приклучните поврзување на Гром (најновата технологија) Latch; Пр

Ако имате било какви проблеми со производи, ве молиме да не контактирате на време, и ние ќе ги реши онлај�

Без разлика каде се наоѓате, на стан може да се отклучи вратата од далечина.Петвоедно отклучување, прист

1.[Фино брусење површината]Полирање повеќеканални површински третман како што се electroplating на површината,

Мобилен телефон СТАН / отпечаток / лозинка / smart картичка / клуч за отклучување.Привремена лозинка, те

1.【Систем за Поддршка】поедноставен Кинески, традиционален Кинески, англиски, шпански, португалски, рус

【ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА】1.18" (30мм) долго, 1.65" (42mm) широк 【Материјал】Направени од цинк легура, electroplate заврши, к

Повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.Добар за употреба во ограничени области к

Ве молиме проверете ја големината и бојата на производот внимателно пред купување Ако најдете било как�

Име На Производ : Hasp Главен;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Hasp Големина(Рамен) : 12.1 x 3.2 cm / 4.8" x 1.3"(L*W).Глав

Изработени од нерѓосувачки челик кој е рѓа доказ и трајни производи за долго време.Користи широко во до�

За безбедност, овој latch може да биде заклучена со катанец.Во вертикална употреба, браздаво случај да има

Материјал : заклучување на телото на заклучување на вратата е направен од дебела цинк легура и челик зав

Незаконски се заклучува автоматски го фати, не можам да ја видите фотографирање снимање на вашиот мобил

Please wait...