0
clear
  • PanNet Печ Кабелот Примена - (1)10GBASE-T Ethernet(2)Податоците центар I/O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуелизација(4) ' Рбетот агрегација(5)Паралелно про?
  • -20%
  • -20%
PanNet Печ Кабелот Примена - (1)10GBASE-T Ethernet(2)Податоците центар I/O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуелизација(4) ' Рбетот агрегација(5)Паралелно про?

PanNet Печ Кабелот Примена - (1)10GBASE-T Ethernet(2)Податоците центар I/O Консолидација(3) центарот за Податоци

DEN 466.32

Износ
Това е достапна

Примена - (1)10 GBASE-T Ethernet(2)Податоците центар I/O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуелизација(4) ' Рбетот агрегација(5)Паралелно процесирање и со голема брзина computing.Тип На Производ - Patch Кабелот.Дел Карактеристики - 100% учинок тестирани за жица мапата, СЛЕДНОТО и да се вратите на тежината, Базирана де-вграден приклучок, Составен пар менаџер, Патентиран метежот-слободен latch.Приклучок Тип - TX6 A.Стандарди Сретна и - ги Исполнува ANSI/минлив исхемичен напад-1096-А (порано FCC Дел 68),ги Исполнува IEC 60603-7,Поддржува IEEE 802.3 af/802.3 на (48 кабли во еден пакет) и 802.3 bt тип 3 Complianttype 4 (24 кабли во еден пакет) Рое апликации.Категорија 6 A Перформанси, 28 AWG, UTP Печ Мозок, CM/LSZH, Виолетова, 6in.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб

Please wait...