0
clear
  • Шарени Хартија Цевчиња 25PCS Ананас-форма за Еднократна употреба Партија Цевчиња Зелена и Бела
  • -20%
  • -20%
Шарени Хартија Цевчиња 25PCS Ананас-форма за Еднократна употреба Партија Цевчиња Зелена и Бела

Шарени Хартија Цевчиња 25PCS Ананас-форма за Еднократна употреба Партија Цевчиња Зелена и Бела

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Цевчиња Мерка 7 3/4" во Должина со Отворање Дека Мерките 0.25" во Дијаметар.Цевчиња Може да Се Користи со Двете Топли и Ладни Пијалоци.Хартија Цевчиња Се Совршен Додадете на Décor да Било Прослава!Додадете Ги Акцент на Вашиот Омилен Специјалитет Пијалок.Секој Пакет Содржи 25 Шарени Шема Цевчиња.Едно Време Се Користи.Хартија Цевчиња Не Се Обновливи.Не се Препорачува за Употреба Подолго од 6-8 Часа.Спецификација : Главниот Параметар : 7.75 Инчи X 0.25 Инчи во Дијаметар не Се Влажен или Распадне 100% Biodegradable Совршен за Родендени, Свадби, Тушеви Пакет на 25 Надвор од Кутијата Трудови Цевчиња Пакетот Вклучува : 25pcs Шарени Хартија Цевчиња.

Повеќе информации

Main Parameter:
7.75 Inches X 0.25 Inches in Diameter :
Won't Get Soggy or Fall Apart :
100% Biodegradable :
Perfect for Birthdays, Weddings, Showers :
Pack of 25 of Outside the Box Papers Straws :
Package Includes:
25pcs Striped Paper Straws :

Најдобрите понуди во категоријата

ОКОФАЌАЊЕ СТИЛ Нашите пиење партија цевчиња имаат повеќе бои, совршена комбинација со различни видови

Направен во САД.Composter Одобрени со Ѓубриво Производство на Алијансата CMA I Гребен и Океанот Пријателски.З

Кристал Swizzle Стапови Направени на квалитетот јасно пластика, BPA FREE, токсични слободни и мирис слободни, �

【Мултифункционален snuff шише】 : Погоден за домашни, патување, канцеларија, партијата, како и други прили�

Широк апликации : во целина Божиќ забава слама оркестарот ќе додадете контакт на празничен стил во ваша�

Спецификација : Рамка широчина 11.5 cm; Материјал : ПВЦ.Големина : Долго црево 70cm,Кратко црево 40cm,Цевки со ди�

Посебни срце облик : Нашата глупо пиење цевчиња се вклучени во рамки и очила во облик на срце, ова посебн�

Еколошки Зелена Планета хартија цевчиња може да застане на течните без добивање на кашеста.Тие се напра

Усна допре не е Тешко ,ниту Ладно и Топло,со силиконска маска за контакт удобно ,softable ,залак од неа без гр�

BPA free.Може да биде асоцирана со јасни обновливи слама, обновливи цевчиња пластика, пластични обновливи с

Со дизајн на кокосова палма форма, ова овошје ги собереш може да помогне да се создаде тропски хаваи амб�

Големина : 6*210mm Материјал : ПП Чиста природна + biodegradable.Тие се 100% biodegradable, compostable и еколошки.Алтернативи на �

【 Спецификација на производот 】 : 0.23" дијаметар и 10.2" долго,се протега околу 12.8 ".Погоден за сценарија : Н�

Еколошки здрава, без мирис.Производот е безбеден да се користи поради високо квалитетен материјал.Прои�

БЕЗБЕДНО, нашите расположливиот цевчиња направени од храна одделение пластични материјали, BPAfree и нето�

Спецификација : Рамка широчина 11.5 cm; Материјал : ПВЦ.Големина : Долго црево 70cm,Кратко црево 40cm,Цевки со ди�

8 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЦЕВЧИЊА ВО ГОЛЕМИНА ПРАВО : 6" од не ' Рѓосувачки Челик Цевчиња Плус 2 за Чистење со Че

[Мали и преносливо] : Оваа мини snuff бомба е 2.75 инчи долго и 0.35 инчи широка.Совршена големина го прави лесно

Please wait...