0
clear
  • Clou Beaute Поли Помине Продолжување Гел за Полнење 8 Бои Голи Розова Јасно Бели Нокти Подобрување Комплет со 48W Помине Светлина Помине Светилка Лизга Решение Помине Бук
  • -20%
  • -20%
Clou Beaute Поли Помине Продолжување Гел за Полнење 8 Бои Голи Розова Јасно Бели Нокти Подобрување Комплет со 48W Помине Светлина Помине Светилка Лизга Решение Помине Бук

Clou Beaute Поли Помине Продолжување Гел за Полнење 8 Бои Голи Розова Јасно Бели Нокти Подобрување Комплет

DEN 887.76

Износ
Това е достапна

Clou Beaute поли помине гел содржи сите природни состојки, без додавање на груби хемикалии.Ова е побезбеден начин да се прошири ноктите.Clou Beaute поли помине гел е погодна за професионална употреба како и за почетници.Со нашата комплетна поли помине гел стартер за полнење, можете лесно може да се даде себе си помине екстензии дома.Гел лак и други декорации на ноктите може да се примени на поли гел ноктите, како и.Можете да го направите различни ноктите дизајни со вашата креативност.Поли помине гел имаат многу бои и стилови за да можат да се изберат.Како што се термо боја се менува поли помине гел, сјајот поли помине гел, светат во темница поли помине гел и др.Покрај ние обезбеди 100% задоволство гаранција, ако не ви се допаѓа, контактирајте со нас, и да добијат наплата без состојба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Совршен натпревар 3in1 прав е комбинација на трајност на гел лак, силата на доградба на Акрилни нокти, и ле

По отстранување на Gelux впиеоф гел лак, препорачуваме примена на cuticle масло да придавам влогови на кожата.

✨Лесно Да се Применуваат : Високо пигментирани, лесно да се примени за совршен сјајна нокти дизајн.Во за

Чанта Гордост Нова подобрена формула и пакување.Висок сјај заврши во секоја боја може да се замисли...

Без завршување на вашите нокти првично прво, гелови нема да се држи добро, и да биде лесно лупено off.Нашит

0.5 oz / 15ml.За Професионална Употреба Само.TriОбврзници е киселинаслободен буквар за обезбедување исклучит�

Живеат Зелено Мини лак Set збирка на лесно да се примени и брзо да се исуши жив лак бои.Тренди, убаво пигме

✨ Ја добиете вашата појавување manipedi направено под 30 минути во удобноста на вашиот дом! ✨ ЛЕСНО DIY : Каже �

Богата, смели, и сигурни во себе.Само како " Мерилин Мерло,' оваа alluring chocolately кафеава сенка ќе се врти глав�

essie Ограничено Издание expressie брзина на животот колекција е низа од десет лак нијанси, curated да се беспреко�

Луксузна Гел Лак Формула Супер Мазна Апликација.Боја 053 Цврсти Светла Портокалова (Без Сјај).Професион�

Долга облека, заштитен лак со траен сјај дизајниран да се направи живописни бои ги заслепуваат.Тоа е дол

Уживајте во беспрекорна маникир кој трае до 2 недели без chipping или пилинг.Заслепуваат Сува работи без да �

ЕсенЗима Боја Гел:Овие бои се покаже местото каде што семејствата седат околу една гуши оган во топли џ

Боја шоуто holographic ефект : мода е нова димензија за нокти.Бојаmorphing метален бисери создава холивуддостоен

Салон за Квалитет Гел лак сува под LED или на УВ Светлина.Удобен и лесен за употреба и лесно да се отстрани

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимале

Растворувач Отпорни Мат Неонски Бои, Сјај Мешани Круг, Прав Форми за Помине Уметност полски Украси.Боја

Please wait...