0
clear
  • VEVOR вртежен момент Шрафцигер, 1/4 Вози Шрафцигер вртежен момент Клуч, вртежен момент Шрафцигер Електричар 10-70 во/кг вртежен момент Спектар на Точни да ±5%, Прилагодлив
  • -20%
  • -20%
VEVOR вртежен момент Шрафцигер, 1/4 Вози Шрафцигер вртежен момент Клуч, вртежен момент Шрафцигер Електричар 10-70 во/кг вртежен момент Спектар на Точни да ±5%, Прилагодлив

VEVOR вртежен момент Шрафцигер, 1/4 Вози Шрафцигер вртежен момент Клуч, вртежен момент Шрафцигер Електричар

DEN 1463.76

Износ
Това е достапна

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна индустрија, машини за производство, научните истражувања структура.Диск Големина : 1/4 инчи.На rubberized се справи со е удобно да зафат, анти-пропадна, и корозија-доказ. Крстот : CR-VPH0.Со висока точност, тоа е повеќе професионални да ја користите. Хексагонални : 3, 5/32, 3/16, 7/64 mm.Производот е исто така опремен со различни компоненти, како што се слива цвет, хексагонални, збор, и крст.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600...

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

100% Полиестер ✔Материјал : Водоотпорен печатени ткаенини туш завеса, 100% полиестер ✔Едноставна инсталац

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт о

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле

Please wait...