0
clear
  • SFFZY Леано Железо Врата Knocker Гроздобер Метална Врата се Справи со Врата Latch Портата Декорација Гроздобер Дома (Боја : Црвена Бронза, Големина : 9.9 * 3.3 * 24.5 cm)
  • -20%
  • -20%
SFFZY Леано Железо Врата Knocker Гроздобер Метална Врата се Справи со Врата Latch Портата Декорација Гроздобер Дома (Боја : Црвена Бронза, Големина : 9.9 * 3.3 * 24.5 cm)

SFFZY Леано Железо Врата Knocker Гроздобер Метална Врата се Справи со Врата Latch Портата Декорација Гроздобер

DEN 6920.16

Износ
Това е достапна

Совршен за дома, патио, фарма, сместување, тема хотел, итн, практични и украсни.Практична кабинет вратата knob има елегантен прстен.Додадете на вашата врата, патио врата, градина врата со оваа ретро и класичната рачки.Фино полирање процес, удобно рака чувство, mellow.Користење на Леано Железо материјал, долготраен и издржливи во употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Опремени со монтажа завртки, тоа може да биде цврсто фиксирани на вратата, долг животен век.На ретро фор�

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја �

✿ 【Исклучителен дизајн на злото змеј форма】 : злото змеј форма, doorknocker има едноставна структура, силно �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Материјал : Премиум Квалитет Месинг : Боја : Бакар.L X B X W = 5.0" X 2.5" X 1.5" Инчи Прибл.Вкупната Тежина : 350 x 2 = 700 Г�

Вратата Knocker е направен од високо‑квалитет месинг, не е лесно да ' рѓа и згаснат, издржливи во употреба.Л�

Солидна Месинг Конструкција за максимална отпорност на корозија.Уникатен дизајн додадете декоративен

Исклучителна декорација додадете уникатен стил на вашата домашна декорација, додадете боја и задоволс�

ТИЕ СЕ НАВИСТИНА УБАВА ПАР НА ВРАТАТА KNOCKER СТИЛ DANGLE ОБЕТКИ КОИ СЕ МНОГУ ЈАСНИ КРИСТАЛИ.ОБЕТКИ СЕ ОКОЛУ 1 И

Поради густата цинк легура материјал, тоа е повеќе издржливи.Античкиот месинг мат површина, луксузни ат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Уникатен Дизајн】 : Додава карактер и шарм на вашата врата. Селски вратата knocker, исто така, го прави голе

Античкиот Црна Дама се Соочи Со Врата knocker Месинг Скулптура Вратата Декорација staue figurine 1.54 кг, 10 Инчи.Теж�

Директни 18cm,Дебелина Од 1 Mm.Монтажа Хардвер Вклучени.Материјал:Месинг.Вратата knockers кои го прават одлич�

Please wait...