0
clear
  • Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад. 2 Пакети
  • -20%
  • -20%
Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад. 2 Пакети

Ретро Флорални Работи Капи со Копчиња Долга Коса Bouffant Хируршки Капи со Прилагодливи Еластична Врска Назад.

DEN 359.52

Износ
Това е достапна

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозможува да се фокусира на работа?Мислам дека можеби можеме да го обезбеди за вас.Вратоврска затворање.Дури и ако тоа е работа за долго време, тоа може да се задржи на чело суви и чисти и да се подобри ефикасноста на работата. Висок квалитет на печатење и боење технологија, целосна печатење, јасни обрасци и не fading4.Оваа работна шапка има горниот дијаметар на 18cm/7in.Тоа изгледа професионален и способен, и може да се фокусира повеќе на дело.100% Полиестер.Една големина, горниот дијаметар на шапка е 7 во/18cm3.Тоа може да се задржи целата глава и да се спречи мрсна нечистотија и готвење мирис, која е многу погодна за кујна работници. Погодна за секој season6.Прилагодливи еластична лента вратоврска, можете лесно може да се прилагоди на стегање на шапка според сопствените потреби за да одговараат на вашите глава, облик и фризура.Материјал : дише полиестер, памук sweatband и пластични копчиња. Меки, удобни, пот-абсорбента и breathable If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со детални одговори!.На еластична врска на задната страна на шапка може да се прилагоди по волја.Памук sweatband брзо може да се апсорбира потта од вашиот челото, да ги задржи вашите челото сува и удобно, и да ја задржите вашата коса свежи.Погоден е за мажи и жени со било главата големина.За жени со долга коса, на bouffant шапка може да се заврши целата глава форма, и прилагодливи еластична бенд на грбот може да се поправи на конска опашка да се задржи на косата од лабава.Истото важи и за убавина, СПА, гимназиско образование, медицински сестри, лекари, готвачи, пекарите, работилница работници, итн.Памук sweatband е надградена со влага wicking, која брзо може да ја апсорбираат потта без препуштајќи му се капе пот во очи и да влијае врз работата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600 Ако имате би

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Please wait...