0
clear
  • Голема Сива Flameless LED Свеќи Поставени 2 - Реални Столб Свеќи Батеријата Управува со Движење Пламен - Далечински и Тајмер - Еукалиптус Миризливи-Кол 3.15 x 7 Инчен
  • -20%
  • -20%
Голема Сива Flameless LED Свеќи Поставени 2 - Реални Столб Свеќи Батеријата Управува со Движење Пламен - Далечински и Тајмер - Еукалиптус Миризливи-Кол 3.15 x 7 Инчен

Голема Сива Flameless LED Свеќи Поставени 2 - Реални Столб Свеќи Батеријата Управува со Движење Пламен - Далечински

DEN 839.76

Износ
Това е достапна

Сите производи во нашата продавница направени од страна на нашите сопствени фабриката,па некои специјални дизајни и технологијата се единствена во светот и било прилагодено стил може да се прифати, на барање, еден по еден.КАРАКТЕРИСТИКИ : - го Осветлуваат Просторот на вашиот дом со Мир на умот - Магија Танцување Пламен свеќи со килибар блескав,направени од вистински восок - толку реални свеќи без вистинска пламен, безбедни за дома декор,свадба,забава,итн Наполнат со далечинско без тркалање на вашиот удобен кревет или тросед(но, притиснете го копчето за мали префрлете се на дното на свеќи да "на" позиција на прв ) -TIMER Timer на 2hrs,4hrs,6hrs и 8hrs опција на ваше барање- -ако не морате тајмер функција, притиснете го ова копче еднаш за затворање.Авто циклус тајмер, како што се поставување на тајмерот на 2 часа, Осветлувањето за 2hrs и потоа исклучен за 20hrs и автоматски вклучена по 24hrs - "Калап"Притиснете го ова копче за да се префрлате помеѓу свеќа треперење и без треперење - "дим""+" "-" притиснете на нив за изборот на блескав светлина сила на ваше барање Packagingby безбедност polyfoam и боја кутија, и за подарок Батеријата заштитени wayevery далечинскиот управувач се исти со една Cr 2025 копчето батеријата вклучена, кога го користите далечински управувач, ве молиме да го отстраните пластични допрете го на дното на далечинскиот управувач .Голема Сива LED свеќи поставени на 2, со танцување пламен-направени од вистински восок со природни Селски текстура гледа, Еукалиптус миризлива. 4hrs и 20hrs исклучување и Автоматски да го вклучите по 24hrs.15" висина од 7 инчи, Големи се соберат - 2 AA Батерија што се бара (не се вклучени).Тајмерот на 2hours,4hours,6hours,8hours опција, Авто-круг тајмер-Т.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Abs+парафински Восок.ДАЛЕЧИНСКИ TEALIGHTS не треба да се работи свеќи, еден по еден, на оваа далечинското можа

★Пламен симулација технологијасимулира реалниот свеќа пламен, не пламен и не пушат, и не е инфериорен в

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

1 Материјал : школка е изработен од пластика, нетоксични, без мирис, безбедно, еколошки и издржливи 2 Соод

Карактеристики : 1 Материјал : Висок Квалитет ABS и Пластични 2 Изглед боја : Бела 3 Димензии : Дијаметар од 1,

Веќе не се однесуваат на себе со напуштање на отворен пламен во домот.Далечински Контролер Контрола&Пол

✨Најдобри Прозорец Свеќа Светилки : Свеќа Светилки за Windows се совршен начин за да го поставите на сцена

❤[Креирање на Топол Амбиент] : Ова flameless свеќа е направен од вистински восок и LED светлото во внатрешност

На череп форма додава чувство на мистерија до вашиот дом, создавајќи плашлив и стилски атмосфера.Ноќта

Емитирачки топол, жолта светлина.здрава и еколошки пријателски, без восок се откажат, нема чад, нема ога

Овие убави LED свеќи имаат вистински капе восок надвор заврши.Димензии ~ 9 инчи висок, со ¾ инчи во дијамет

Безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња, бидејќи не постои пламен и кул да се допре ❤

Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење Набљудувачите не се калибрира истата точк

Декорација : Оваа батерија управувана чај светлата обезбедуваат реални треперење ефект, идеален за акц

Приближната Пакет Тежина : lbs.Случај на : 12 Colors : white Materials : plastic Great за одмор украсување и годината употреба

Safe Прво : Секој flameless свеќа е целосно и точно тестирани.Направени од odourless mylar смола, овие свеќи може да се

Пакет Листата : ќе добиете три реални 3 D фитил Дедо decals свеќи и три стакло се пресели фитил Снешко decals све

Таа е идеална замена за вистински свеќи.Спецификација : Материјал : ABSSize : 5 051 години (нормална)Белешки : П

????ПАКЕТ ЛИСТАТА : ќе добиете 3 flameless свеќи со Новогодишни Елки decal, со дијаметар 3" со 4"5" 6" висина, сите свеќ

【Безбедно да се Користи】 Батерија управувана треперење LED flameless свеќа светлина, никогаш не изгори ваши

【Елегантен Вистински Восок Стакло Ефект Свеќи】Сите ПРЕДВОДЕНА flameless свеќи се направени од вистински в

❤Сет на 10 + 1pcs далечинското ❤Димензии : 0.9" D x 11" H (2.25 x 27.5 cm), Топло Бела LED Светло ❤Употреба 2АА батерии(не с

[6 Pack Flameless Votive Свеќи : Далечински управувач со тајмер setting] : 6 копче за далечинска контрола ви овозможува

❤ Се создаде атмосфера : Овие flameless свеќи се користи во различни модерни бои, вистински восок и елеганте

20 голем капацитет CR2032 батериите се вклучени.трговскиот центар батерија управувана flameless свеќи се соврш

1 Постои ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ на дното на свеќа.Свеќа работи кога прекинувачот е во позиција...

Please wait...