0
clear
  • Barakara Новороденче Вреќа за Спиење, Windproof Carseat Footmuff Згусне Enfant Шетач Покрие Зима за Новороденче 0-3 Години
  • -20%
  • -20%
Barakara Новороденче Вреќа за Спиење, Windproof Carseat Footmuff Згусне Enfant Шетач Покрие Зима за Новороденче 0-3 Години

Barakara Новороденче Вреќа за Спиење, Windproof Carseat Footmuff Згусне Enfant Шетач Покрие Зима за Новороденче

DEN 1295.76

Износ
Това е достапна

Висок квалитет на ткаенини : усвоени од полиестер влакна ткаенини, исполнет со меки надолу памук, не-бледнее, не се флуоресцентни агент, ткаенина дека бебињата можат да се џвака.Големина : 100*46 CM(L*W), погоден за 0-3 години бебе.просторот е доволно пространа да ги споделите со бебето се превртуваат.Со шетач сигурносен појас, тоа може да се прилагодат за повеќето бебешките колички, а на безбедност е загарантирана.Патент дизајн : да се спречи намалување на бебешка кожа, се грижи за бебето, двојно-на крајот на патент дизајн, кои се користат во различни прилики, погодно за мајките да менуваат пелени.Копчето дизајн : На вреќа за спиење има предвремени копчето дизајн, повлечете надолу snap копчето за да ги споделите на бебето рака се водат надвор.По-продажбата на услугата : Посветена на обезбедување 24/7 услуга на секој клиент и одговорен за квалитетот на секој производ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Windproof : Дури и во студена зима, ова креветчето нога маска ќе го задржи вашето бебе удобно.Можете да се вра�

Со Отпорност на Вода : Поради мека руно поставата и Оксфорд ткаенина ткаенина, може да ги најдете зима за

Димензии : 16.5 W x 35.5 H инчи, Погоден за 99% колички.Материјал : Ткаенини : Водоотпорен катјонската крпа; Полне

Тоа ви овозможува лесно да движете ги рацете во и надвор, додека одржување на родителски раце топлина.Сп

Освен тоа, може да биде прикачена за бебето превоз со јажиња,задниот панел има повлече во текот размавта

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : 100x50cm / 39.37x19.68in.Одговара на доенчиња 012 месеци.Температуратаприлагодлив вреќа за с

Специјално дизајнирани за употреба со Stokke Xplory / Crusi седиште 100% полиестер е машина перат.Вашето дете ќе љу

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Погоден за бебиња од 0 до 36 месеци стара.Користете 2 патентите за брзо затворање / отворен, отпорни на вле�

Ширина : 38cm / 15inch, целосна должина : 84cm / 33.Мултикористете бебе поклопецот не се користи само како бебе, вре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Погоден за колички, колички, шопинг коли, итн.Од внатрешната страна е наредени со мека руно за топлина и �

ТОПЛО И УДОБНО : Нашето бебе шетач торба усвојува заштита на животната средина ткаенина, водоотпорен и л

Достапен во три бои, можете да изберете што сакате со цел.Има многу простор за бебето да се чувствуваат у

ЌЕБИЊА НЕ се БАРА : да се вашето бебе да уживате максимално топлина завиткани во кадифен внатрешна faux shear

【Мултифункционален】 бебето шетач вреќа за спиење може да се користи како перница, swaddle и вреќа за спиењ

Please wait...