0
clear
  • Црна Кањонот Розев Бибер & Јасмин Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)
  • -20%
  • -20%
Црна Кањонот Розев Бибер & Јасмин Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Розев Бибер & Јасмин Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

DEN 958.56

Износ
Това е достапна

Мирис : Розев Бибер & Јасмин (Розев бибер, Портокалова боја, Круша, Кафе и Јасмин, на Ванила, Пачули база).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Розев Бибер & Јасмин (Розев бибер, Портокалова боја, Круша, Кафе и Јасмин, на Ванила, Пачули база).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мирис : Бери Мошус (Меки, речиси исклучени, бери мирис).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Бал

Без Силикони / Paraben Без Минерални Масла / Боја Не SLS / SLES.Kaffir вар & Лаванда Косата Балсам најдобар косата

Природата е Дух Manuka Honey клима уред infuses косата со длабока хидратација и веднаш detangles и омекнува косата до

Пеперутка Грашок е најмоќниот состојка за поттикнување на растот на косата.Природни витамини и антиокс

Длабоко хидрати сува, оштетена коса.Уникатна комбинација на 100% Мароко argan масло.Содржи keratin протеини.Parabe

Мирис : француски Ванила сладолед (француски ванила сладолед..богати, слатка, buttery и вкусни).Црна Кањонит

Мирис : Мандарина & Лили (освежување, flowery мирис со мешаници на зеленчук и бел крин, придружени со овошни н

ПОГОДНО 5КОМПЈУТЕРИ Пумпа со 1 Инка ПАКЕТ : Цел на оваа шише пумпа диспензерот за дома или професионална

КОЛАГЕН : познат за подобрување на тело и полнота.БИОТИН : позната по својата коса зајакнување на придоб

ВОВЕДУВАЊЕ НА АНДРЕА ORSI ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА НА КОСА.Знаеме дека љубовта на вашата коса кога ќе го напушт

ГРБ на ОДРЖУВАЊЕ : Овој уникатен лесноисплакнете и брзо сушење формула намалува капење и време на сушењ

Мирис : Лаванда Дожд (Дожд со лесен допир на прекрасна лаванда цвет.).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло

Оваа клима уред replenishes влага за да спречите оштетување и подели краеви, а energising на косата, да haelp намали gre

Мирис : Слатка Бонбони Продавница (Шеќер слатка бонбони).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Б

Мирис : Засекогаш & Некогаш (Peony, Слива и Малина со Freesia, NarcissЛили на долината и се Искачи на Mimosa, Сандаловин

Чист Органски Argan Масло природен балсам за сите типови коса, и со длабока реорганизација акција.За здрав

Replenishes Хранливи Материи И Moisturizes (Devolve На Nutrição E Hidratação Necessárias Ао Fio).Дава Мекост И Сјај (Promove Brilho E Maciez Aos Cabel

Please wait...