0
clear
  • Creamer Сад & Шеќер Тегла Поставите VintageWhite Петел Елегантен Дизајн парична Казна Коска Кина Уживаат Чај/Кафе Момент
  • -20%
  • -20%
Creamer Сад & Шеќер Тегла Поставите VintageWhite Петел Елегантен Дизајн парична Казна Коска Кина Уживаат Чај/Кафе Момент

Creamer Сад & Шеќер Тегла Поставите VintageWhite Петел Елегантен Дизајн парична Казна Коска Кина Уживаат Чај/Кафе

DEN 2140.80

Износ
Това е достапна

добро порцелански Вклучуваат : 1 Creamer Тегла 1 Sugar Сад Микробранова безбедно машина за миење садови безбедно Коска Кина е вид на керамички, со фини материјали и врвна изработка.Тоа содржи 45% коска кина, содржат олово и кадмиум,Наречен здрава керамички страна на светот.Производството е строги стандарди, нејзините различни индикатори регуларноста, белина, транспарентност, термичка стабилност, се многу високи. Поради својата уникатна форма едноставна, уредни, бела и нежна текстура,Коска кина е долго време се претставуваат на висок степен на керамички. Исто така, Неговата "хартија-тенок, транспарентни како огледало, како што се свири звук, бела jade" е фаворизирана од страна на многу купувачи, познат како "кралот на порцелан." Производи функција : 1. со голема стабилност и да доведе слободни и кадмиум 2.Машина за миење садови често се опишува како "снежана" Продажба точка : 1.Уредни степен, whitenses, транспарентност ги исполнуваат меѓународните стандарди. 2.Тоа е тенок како хартија, транспарентни како огледало. 3.Нашите производи ќе дамка отпор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Објектот големина : 7.8x8.2cm / 3.07x3.22inch(Dx H).Овие леќата тегли се направени на премија од нерѓосувачки челик, о�

【Дизајн】 Ние сакаме да се комбинираат имињата на шеќер со порцелански да се направи форма карактерист

+200 5ЅВЕЗДА ★ КОМЕНТАРИТЕ★ на нашата продавачот профил.Im толку горди на сите светлечки коментарите мојо

Можете да ги зачувувате сол, црн пипер, чили, сос, шеќер и други мирудии.Материјал : цинк легура + стакло.Т�

1 Керамика се отпуштен од работа на високи температури, рачно изработени модели, таписерии и нежна...

Овој уникатен рачно изработени мала чаша и лажица сет е идеален за да им служи на сол, бибер, шеќер и друг

5 Инчи, секој зачин тегла има за 8 【Погодно Флип Капаци】На керамички зачин сад дојде со отстранлив бамбу

Шеќер во Сад главно се изработени од природни и издржливи Дрво за долг животен век, кои се.Дрво Шеќер Тен

ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ : Кафе Olé Секојдневниот Шеќер Сад е покриен со 2 година производителот против произ�

Направена на парична казна бел коска кина.Акцентирани со злато.Машина за миење садовибезбедно.Направен

Please wait...