0
clear
  • MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Теал Леопард | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Напра
  • -20%
  • -20%
MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Теал Леопард | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Напра

MightySkins Кожата Компатибилен со HTC U11 - Теал Леопард | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши

DEN 748.80

Износ
Това е достапна

ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно & со прецизност на вашиот HTC U11 благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Силни Кожи за вашиот HTC U11 !Не ми се допаѓа Теал Леопард кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, па вашиот HTC U11 ќе биде единствен што ќе се!. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : Винил decal налепница НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни HTC U11 не е вклучена.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Поддршка Play Station 4, Xbox One S, КОМПЈУТЕР, Nintendo 3 DS, Лаптоп, PSP, Таблет, i Mac, Компјутер, Мобилен Телефон.Ве молиме и

Кога се Поврзувате на КОМПЈУТЕР.15 Боја : Розова Пакет големина : 180*195*985mm Пакет тежина : 350g Пакет : 1*Гејмерс

Мачка уво слушалки, може да се прилагоди на headband.Слушалката е лесно да се свитка и да носи, тоа ќе го спас�

Оптимално PS5 компатибилност бара корисникот за да ги промените прилагодувањата на Sony PS5 – оневозможи Sony

Компатибилен за OculПотрагата 2 : KRX линк кабел има совршен компатибилност за oculпотрагата 2, па можете да уж

Во случај овие слушалки замена уво влошки не живеат до вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе радос

Нема Евтина Пена!.Не Брендирање!.Само КВАЛИТЕТ по НИСКА ЦЕНА!.Овие earbuds се во БЕЛА боја со СИВИ моменти, ка

Поставете го тренд : Покажат свој уникатен стил со okanhyeu за вашиот Oculпотрагата!Не ми се допаѓа црвено кав�

НЕ се РАБОТИ со 3.Бучава Поништување на функцијата микрофон бидете сигурни дека вашиот повикувачите мож

♪【МултиПлатформски Компатибилни Слушалки】Нашите Гејмерски Слушалки се Компатибилни со Nintendo Прекину

Комуникација да ги реши сите проблеми, ве Молиме контактирајте со нас слободно ако имате било какви заг�

Врховниот Сите околу Звук : Извонредно 7.1 опкружувачки звук, премија 50 MM neodymium возачот со проширени фрекв

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗВУК : Телефонски слушалки со бучава поништување на микрофон и HD аудио звук се обезбед

Режим на лет.Конективност Технологија : Wired / Wireless.Smart екран на допир панел и Bluetooth аудио стриминг.Адаптив�

Компатибилен со Подолу се Наведени Бренд Фиксни Биро Телефон / IP Телефон / Home Phone Модели : Polycom VVX50 VVX101 VVX150 V

Извонредно Стерео Бас Звук : Слушам сè, од најсветлите чекори за повеќето thundering експлозија благодарение

Please wait...