0
clear
  • HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Nissan Непријателските, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоц?
  • -20%
  • -20%
HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Nissan Непријателските, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност Гуми Притисок Проверете Алатка за Автомобил/Велосипеди/Мотоц?

HWHCZ Гуми Притисок Мерач Компатибилен со Nissan Непријателските, LCD Дигитален Подвижен Висока Прецизност

DEN 2318.40

Износ
Това е достапна

Висок квалитет на гуми притисок мерач : 4 единици на PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 може да бидат прикажани во низа со едно копче, што може да се користи за проверка на гуми притисок на велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони и други возила.Правилно надува гуми може да заштеди гориво, направи гуми подолг живот, и подобрување на оперативност и безбедноста на автомобил за возење.Предности на нашите гуми притисок мерач : едноставна операција, високо-прецизен дигитален гуми притисок колосек, ергономски дизајн, мини преносни и мали, понудата проштална да се недостатоците на механички гуми притисок мерачи како што комплицирана операција, бавно читање и големи грешки.Гаранција вашата 5-ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви вратат, и сите проблеми ќе бидат решени во рок од 12 часа.Лесен за употреба во текот на ноќта или во текот на денот : осветлени млазници и LCD позадинско осветлување приказ да може лесно да се провери гуми притисок.Зошто треба да ги проверите гуми притисок : Недоволна или премногу висока гуми притисок може да предизвика сериозни сообраќајни несреќи, треба гума притисок мерач за безбедноста на вашето семејство, пријатели и себе си.Купување на нашата гуми притисок мерачи може да се заштеди време и пари од одам на поправка продавница за inspection Our дигитални гуми мерач на притисок може да ви помогне да се намали можноста на гуми blowouts и автомобил надвор од контрола, позадинско осветлување на LCD екранот и да се активираат млазници обезбеди видливост во dimly осветлена области, и прецизен и лесен-за-читање броеви ви помогнат во секое време Мерка возило гуми притисок anywhere Product име : LCD Дигитален Гуми Притисок Gauge Applicable модели : компатибилен со Nissan Непријателските, исто така компатибилна со различни велосипеди, мотоцикли, hatchbacks, автомобили, off-road возила, камиони Главен материјал : ABSColour : Black Product тежина : 32g Product големина : 90*40*25mm Measurement единица : PSI, БАР, KPA, Kg/cm2 Power набавка : CR2032 копчето battery Display : LCD display If имате прашања за овој производ, ве молиме, напишете до мене, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем брзо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

МОРА да сте возач на камион опрема, специјално дизајнирани со двојна глава чак идеален за внатрешни сти�

Правилно надува гуми може да заштеди гориво, направи гуми подолг живот, и подобрување на оперативност и

Гаранција вашата 5ѕвезда купување искуство : Ако не сте 100% задоволни од било која причина, ние ќе ви врат�

Правилно надува гуми може да заштеди гориво, направи гуми подолг живот, и подобрување на оперативност и

Разликата помеѓу повеќе или помалку притисок во пневматиците во голема мера може да влијае на вашиот ве

Дигитален дисплеј опремени со големи дигитални броеви и сината LCD заднинско осветлување, ќе бидете во м

1 / 4"NPT(F) влезот на воздухот со Максимален работен притисок од 160 PSI.Директнона воздухот чак inflator е прикаче

Please wait...