0
clear
  • Viagci 3-Ниво Тесен Бања Кабинет со Ѓубре Може.Мала Бања Складирање Кабинет Водоотпорен Нечистотија Доказ,Може да се Користи за Кујни и Перење Соби, Како И Било Тесна М?
  • -20%
  • -20%
Viagci 3-Ниво Тесен Бања Кабинет со Ѓубре Може.Мала Бања Складирање Кабинет Водоотпорен Нечистотија Доказ,Може да се Користи за Кујни и Перење Соби, Како И Било Тесна М?

Viagci 3-Ниво Тесен Бања Кабинет со Ѓубре Може.Мала Бања Складирање Кабинет Водоотпорен Нечистотија Доказ,Може

DEN 2063.76

Износ
Това е достапна

Нечистотија-доказ и водоотпорен,погоден за влажна средина 5.Откако ќе најдете Помалку парчиња,ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.ВОДООТПОРЕН И НЕЧИСТОТИЈА-ДОКАЗ : Супериорен ПВЦ материјал може да издржи влажност и да се спречи влага,специјално дизајнирани за влажна средина за приоритетни складирање кабинет за бањи и кујни.Материјал : ПВЦ 2.ГОЛЕМА СКЛАДИРАЊЕ АРТЕФАКТ : 3-Ниво тесен бања слетување кабинет и да ви помогне да заштедите многу простор.ПРАКТИЧНА & МОДЕРЕН : Овој тесен бања кабинет донесе исклучителна врежан дизајн,неговата казна занает,исклучителна појава!Оваа мала бања складирање кабинет фирма издржливи,која може да се одржи тешки предмети,тоа исто така може да се зачува простор.Тежина : 9.Првиот слој може да се користи за поставување на шампони,креми или крпи како ви се допаѓа;2.Вовед : Оваа функција повеќе тесен бања кабинет усвојува високо квалитетни ПВЦ материјал,ealthy и еко-пријателски,може да се користи за поставување на ткива,шампони,креми,крпи, како ви се допаѓа.Совети : Ние ќе обезбеди упатства и потребните резервни делови,вие само треба да се соберат за тоа, чекор по чекор, според инструкциите.мулти-функција бања складирање кабинет се вклопи во било каде во вашиот дом,да го направи Совршен Парче од Мебел за Вашиот Бања,Спална соба,Дневна Соба,Кујна, Итн.Ние ќе се справи со тоа во време.На Висина Од Дното кон Кат : 0.04 lbs Пакетот Вклучува : 1 x Бања Кабинет 1 x Додатоци Пакет.ЛЕСНО се СОБЕРАТ-НЕ заземаат ПРОСТОР : Ова подот бања кабинет со едноставна структура,која е лесно да се соберат,да усвојат mortise & tenon структура,само инсталирајте тоа како градежни блокови.На Првиот Ниво Големина : 8.Третото Ниво Големина : 8.Продавница за многу нешта и да се зачува простор Совети : 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Поцинкуван лим shelving 2 Брановидни фиоки 4 Полици.Што одлична единица за складирање за секоја соба во ваши�

Спалната соба Може да биде ставен на спалната соба десктоп да се продавница за козметика.Бања Може да би

1,100% рачно изработени бамбус производи кои ги користите традиционален Кинески mortise и tenon заеднички струк

Оваа гроздобер дрвени бања кабинет сет, големина : 23.6" x 11,8" x 23.6" (L x W x H),вклучувајќи и еден антички стил су�

Доаѓаат со 3 отворени полици кои ќе ви овозможи да погодно земете крпа или тоалетна хартија кога ви треб�

Со овој стилски бања мебел во собата, можете да се создаде дополнителен простор за складирање за вашата

Може да се користи за складирање на козметика, накит складирање, ужинка, итн.Мода, светлина луксузен сти�

1 Бања Складирање Кабинет.Направена Од Трајни Природни Fiberboards За долгорочна Употреба, Боја за Да се Обез�

Дополнително, мултифункционален бања кабинет е совршен за различни прилики, како што се бања, дневна со�

Бања бања footstool големина : 47*32*21cm;.Цврсти, здрави, еколошки, лесна : пластични бања столче е погоден за секо

Преодни дизајн парови и со модерен, минималистички, традиционално, и farmhouse оркестарот.Пространа кабинет

бања складирање ,санитарија ,декорација.Може да се стави на хартија во ролна оваа добра , исто така может

Please wait...