0
clear
  • HTTWJD Огледала,Бања Огледала,Hd Стакло Огледало,Смола Шминка Суета Огледало, Двојно Двострано Козметички Табела Огледало,Не е Лесно да се Скрши,Не е Лесно да се на Воз?
  • -20%
  • -20%
HTTWJD Огледала,Бања Огледала,Hd Стакло Огледало,Смола Шминка Суета Огледало, Двојно Двострано Козметички Табела Огледало,Не е Лесно да се Скрши,Не е Лесно да се на Воз?

HTTWJD Огледала,Бања Огледала,Hd Стакло Огледало,Смола Шминка Суета Огледало, Двојно Двострано Козметички Табела

DEN 2296.80

Износ
Това е достапна

♥Самостојна Табела Шминка Огледало Swivels 360 Степени Модерен Дизајн Идеален за Облекување Маса, Бања, Козметички, Бричење, Итн Лесно да се Чисти. ♥Двострано 360° на Ротација-Можете Да ја Прилагодите Зрачењето Агол Според Вашите Желби. ♥Смола Материјал, Добра Отпорност, Лесно, Не Исчезнува, Долг Животен Век, Врежан Изглед, Ретро Модата. ♥Големина : Мали 30*14.5 Cm, Средни 34*16.5 Cm, Голема Е 36,5*19.3 Cm. ♥Оваа Шминка Огледало Има Многу Материјал : Смола. ♥Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Шминка Mirror Vanity Огледало Тип : Двострано круг Суета Mirror Cosmetic Огледало Материјал : Resin Color : White Size : Мали 30*14.5 Cm, Средни 34*16.5 Cm, Голема Е 36,5*19.3 Cm Shape : round Whether Со : No Applicable Простор : Облекување Соба, Бања, Cloakroom, Облекување Маса, Итн.Овој Професионален Облекување Маса Огледало Секогаш Ви Дава Гледање Искуство, и Тоа Може да Копии Престој во Секој Агол Сакате.Нашите Шминка Огледала Помош Можете Да Го Видите Секој Детаљ ,Можете Лесно Да Одговараат На Вашите Желби.Забелешка : Поради Разликата во Снимање и Боја Поставката на Екранот, Таму е Scolor Разлика, ве Молиме да ги Вистинскиот Производ Како Стандард.со Цел да се Добие Јасна Рефлексија и да се Избегне Вртоглавица, ве Молиме да го Задржи Растојанието помеѓу Огледало и Очите во Рок од 15 Cm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Направи вашата ќерка е слатка 15 или слатка 16 како што е со овие уникатни Компактно Огледало услуги.Оваа Q

Здрав Изградба и Висок Квалитет на LED Светилки : Силна, цврста се чувствуваат со метална рамка и основа, и

ПРЕНОСНИ и РАЗНОВРСНА : што го прави патувањето пријателски, Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и �

Ова страшно компактно огледало е супер издржлив и е совршена убавина додаток за вашата чанта.Издржливи

Издржлив материјал : Козметички суета огледало е изработен од ABS материјал и стакло, со совршен изглед и

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Име на Производ : Ѕид Монтирани Бања Mirror Material : brass Voltage : 110 V220 VColor : Silver Features : СензорActiv

Заврши штити од влага и кондензација ★Hd Огледало, да ги Задржи на Вистинска Слика, Мазна и НеDeformable, Водо�

Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Тип : Ѕид Монтирани Бања Mirror Style : Modern Feature : Осветлени,Зголемена,

* Дизајниран за цртање автопортрети, шминка, бричење, за нега на кожата, DIY косата итн.Одлична за употреба

☞Самостојна Табела Шминка Огледало Swivels 360 Степени Модерен Дизајн Идеален за Облекување Маса, Бања, Коз�

1.Издржливи и компактен; 2.Двојно огледало, лесно да се носат.Без разлика дали тоа е автомобил или стави р�

★Едноставна и практична големината е 50cm, 60cm, материјалот е полн со текстура, додадете елеганција на ваш

★Совршен злато огледало за слободни стои или ѕид виси на портрет или на пејзаж ★Оваа прекрасна голем о�

Bluetooth Аудио Звучници; Екранот се прикажува датумот, времето 1инчен висока.Dual USB и Двоен Стандард Места.УЛ

Голема Црна Суета Огледало со Светла Оптички огледало големина 23.62"x 19.69"(60 x 50cm) и целокупната рамка, која

Огледало површина (W x H) : 4.Стои огледало е особено погоден за козметичка употреба, e.за примена на шминка �

360° ВРТЛИВАТА ОГЛЕДАЛО : Бричење Огледало Шминка Огледало може да се претвори во било кој агол ви се допа

【ДВОЈНО SIDED15 X ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО】:шминка огледало карактеристики со 1 X и 15 X шминка огледало, со висок�

Please wait...