0
clear
  • adidas Ergo 7 Тенис Шорцеви
  • -20%
  • -20%
adidas Ergo 7 Тенис Шорцеви

adidas Ergo 7 Тенис Шорцеви

DEN 1270.56

Износ
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Spandex.Направени во САД или Увезуваат.Еластична затворање.Редовно се вклопуваат, Еластичен појас со drawcord. 86% рециклиран полиестер, 14% elastane dobby; Еластичен материјал.Пред џебови дизајниран да се задржи тениски топки во.Mesh gusset; Вентилирани назад половината.Ергономски изградба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✦Материјал : Soild Боја : 60%Полиестер,35%rayon,5%spandex / Вратоврска Боја : 95%Полиестер,5%Spandex.Дише Ткаенина со Еласт�

92% Полиестер, 8% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.BUTTERY МЕК МАТЕРИЈАЛ : Направен од buttery мазна по�

Женска Лето Кошули Рецка V Деколте, Блузи 3 / 4 Тркалаат Ракав Туника Блузи Жените Лето Кратко Sleeve Pleated Блу�

62% Лен, 36% Viscose, 2% Elastane.Увезени.Патент затворање.Суво Чистење Само.Шел : 62% лен / 36% viscose / 2% elastane.Ткаенини : Лес

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Класичен одговара; 6" inseam.Автоткаенина покриена еласти�

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Направени со висок квалитет дише и издржливи ткае�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање 100% Реално Lambskin убави

Обвивка : 90.Featurs : Жените атлетик работи шорцеви со широк еластична корселе.XS=НАС 02, S=НАС 24, M=НАС 68, L=НАС 10, X

Материјал : 4начин се водат ткиво.Одговара : редовни.Outseam : [медиум] 21in.Inseam : [медиум] 13in.Отстранлив Лагер : д�

Шел : 100% памук.Увезени.Drawstring затворање.Измијте ладно.Ткаенини : Средината на тежина француски тери.Логот

СТИЛ : Овие лесни активни шорцеви за момчиња се одличен лето објектот за да ги имате во вашата малиот чов

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Изработени од полиестер и растеглив материјал.Професионален квали�

✿ Забелешка : Општ Големина на Табелата не е нашата големина.28" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 100cm / 39

47% POLYAMIDE НАЈЛОН, 38% ПОЛИЕСТЕР, 15% ELASTANE.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Тип на производ : ШОР

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Памук, 14% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.П�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Се повлече На затворање 机洗.Е

Тоа е еластичен и удобно.плен шорцеви за жени, удобен шорцеви за жени, велосипед панталони со џебови жен�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Се повлече На затворање...

Drawstring затворање.Таа изгледа одлично со џемпери, палта, итн.Машина За Миење.Бои : како слики show Occasion : Daily You

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.ОДБЕРЕТЕ Transfer ткаенини се н�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Материјал : Памук.Стил

92% Полиестер, 8% Spandex.Лесен и брзсува ткаенина фитили пот далеку, ви држи кул и удобно во текот на целиот де

Mesh.Меки, лесни, како и висоководат ОДБЕРЕТЕ Transfer ткаенина.Додворувања широк корселе со спакувани еласти

Please wait...