0
clear
  • 1/4 Инчи Срце, Ѕвезда и Круг во Облик на Метални Еден Рачни Една Дупка Хартија Удар Punchers оставениот Алатка со Мека-Ракува за Ознаки Облека Билет Картички
  • -20%
  • -20%
1/4 Инчи Срце, Ѕвезда и Круг во Облик на Метални Еден Рачни Една Дупка Хартија Удар Punchers оставениот Алатка со Мека-Ракува за Ознаки Облека Билет Картички

1/4 Инчи Срце, Ѕвезда и Круг во Облик на Метални Еден Рачни Една Дупка Хартија Удар Punchers оставениот Алатка

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

Квалитет на Материјалот : Круг перфоратор, метал материјал, издржлив, не е лесно да ' рѓа, меки и удобни пластична рачка.Преносни : Лесен за носење и употреба, напор.Традиционалниот дизајн е идеален за дупчење едноставни форми во занает проекти за двете функционална и декоративни цели.Пинк Зафат : Cushioned зафат овозможува удобно користење и да се избегне случајно гребење на вашите раце, рачки може да се отстрани и да се инсталира на волја.Карактеристики : надвор од перфоратор е опремен со ѓубре клип носителот за собирање на остатоци по тупаници, а потоа дампинг ја во корпата за ѓубре , без да предизвика остатоци на подот.Апликации : Погоден за хартија, А4, честитки, scrapbooks, покани.Дури и да се работи за било каков вид на ПВЦ картички, пластика, занает проекти за двете функционална и декоративни цели.Материјал : Метал, Пластика.Удар Дупка Облик : Круг, Ѕвезда, Срце.Карактеристики : Пренослив, Занает Одлуки, Лесен за Употреба.Димензија : 75mm x 158mm x 15mm/2.96" x 6.22" x 0.6"инч.

Повеќе информации

Material:
Metal, Plastic Punch Hole Shape

Најдобрите понуди во категоријата

1,20 Лист Капацитет Нашите 1 дупка перфоратор може да се стиска до 20 листови хартија во исто време.Кругот �

Овој Една дупка удар може да го направи удари и до 5 листови во исто време.Сè за Една дупка перфоратор е и�

Облик Панч картичка за декорација од Јапонија стационарни бренд Карл Jimuki.Постојат многу форма и големи�

Боја : Jade Појас Hook1 Тип : Стандард Удар.Број на модел : 8722 Производ Големина : За 1712.5 X 7 Cm Висока X Ширина Про�

Удар од големина : 1pc 5 / 8" пеперутка перфоратор и 1pc 1" пеперутка удар and1.5" пеперутка хартија удар.Материја�

【Класичен Дупка Перфоратор】 : Значка Дупка Слот Удар за лични Карти, Рачни, Еден Слот Перфоратор, 15mm x 3м�

Лесно се претвора хартија со 8 удари околу страница.Ги комбинира двете внатрешниот и надворешниот сече �

Рачни една дупка удар, 20 лист А4 удар капацитет, тупаници 1 / 4" дупка(6mm Дупка со Дијаметар).Мала големина д�

Kuretake хартија удар Kure Punsh Мали Светло Сина Тело, ткаат форма.Хартија удар од Јапонски стационарни бренд Kur

Боја : 1 Пакетот Вклучува : 1 PC / картичка 7.Дизајн : Број 6 се допаѓа слика 8.Удар од : За острење сечење механ�

Боја : 1pc 25мм.Пакетот Вклучува : 1pc / картичка.Идеален за ЕВА пена,хартија изработката projrcts,училиште белеш�

Боја : Цутот На Црешни.Се враќа Термин : Ние Не Дозволуваат Објект специфики : Тип : Стандард Punch Model број : �

Пакетот Вклучува : Постојат 8 стилови Големина : околу 6.4 cm долги, 3.9 см широк, 4.85 цм дебели; 8 стил, 1pc / стил,

Боја : голем45mm.Пакетот Вклучува : 1pc / opp намали дијаметар : 2.3 см+3.5 см+4.5 cm ГЛАСАЧКО место : боја на вештинат�

Облик Панч картичка за декорација од Јапонија стационарни бренд Карл Jimuki.Постојат многу форма и големи�

Добро за редовни хартија, ЕВА пена, фолија, занает хартија.Може да се демонтирани удирани со тупаници од

Боја : 19 Пакетот Вклучува : 1 Buc Втиснување уред боја испратени по случаен избор За други дизајни , ве моли�

Идеален за создавање на windows или чисто удирани со тупанициout дизајни кои можат да се користат како embellishme

1、голема основна да имаат на рака за scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Идеален за создавање

Материјал : метал и со мека пластика зафат се справи со капак.Димензии (Приближни) : 15.8 * 7.5 * 1.5 cm / 6.20*2.95*0.59 в

Тип : Стандард Удар.Број на модел : S3016 Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни

Please wait...