0
clear
  • Nynelly Акрилик се Прикаже Случај со Таванот Светлина се Соберат Countertop Кутија за Акција Поп Бројките, Јасно се Прикаже случај Dustproof Заштита за колекционерски предмети
  • -20%
  • -20%
Nynelly Акрилик се Прикаже Случај со Таванот Светлина се Соберат Countertop Кутија за Акција Поп Бројките, Јасно се Прикаже случај Dustproof Заштита за колекционерски предмети

Nynelly Акрилик се Прикаже Случај со Таванот Светлина се Соберат Countertop Кутија за Акција Поп Бројките,

DEN 959.76

Износ
Това е достапна

Две Стилови : . 3-Ниво /Транспарентен Скала : 12.【ПРЕМИУМ АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ】 екранот случај е направена од акрилик одбор дрво и пластика. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Опремени со дијагонала таванот светлина и USB кабел, вашата колекција ќе изгледа поубаво и посебно во мракот под топла светлина.Тоа го прави вашиот богатства од едноставни до убави моменти.Изненадување подарок—На акрилик се прикаже случај исто така е совршен подарок за луѓе кои сакаат да ја покажат својата колекционерски предмети.Боја : Орев.Мазната површина е исто така доста лесно да се чисти. ве Молиме да се измери вашата играчка модел пред купување за да го изберете точниот се прикаже случај големина. 1 x ткаенина за чистење. 1 x настава.Таванот светлина на екранот кутија е стилски изглед, и се поклопува со вашата колекција, нека вашата колекција покаже убава и да стане белег во секое време и секаде!. 3-Ниво /Транспарентен Скала : 12. 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】Без лепак дизајн, само откине заштитна фолија за на доградба на акрилни панел и да се поврзе секоја плоча преку сечење дупка, без употреба на лепак, заштеда на време и труд. *Совети : ве Молиме мерка вашата колекција пред купување за да го изберете точниот се прикаже случај големина.4"Х 3-Ниво /Дрвена Скала : 12. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Совршен за прикажување на збирките, бројки, кукли, камења и други предмети во продавници или домови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Изграден со тешки елоксирани алуминиумски extrusions, челик shelving хардвер, и 1 / 4 плоча стакло.Лизгачки калено

Јасно Акрилик Материјал Направен од премиум акрил,трајни производи за употреба, мазна на допир .Не се за

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

Овие Синови на Хорус статуи се пофини примери за такви амајлии Синови На Хорус биле Богови На Кардинало�

Висок квалитет на акрил, полирање процес, водоотпорен и dustproof, носатотпорни, и издржливи.На скала форма и

1.длабоко чекори кои се занимаваат за прикажување 2.овие исчистите екранот risers, транспарентен материјал

Еднонивоа на екранот е направен од 100% природни материјали, и тоа е многу здрав.Нашите мазна и елегантен �

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

Покрај тоа, секоја одбор се држат цврсто за да се гарантира дека се прикаже решетката е стабилна, па ве м�

1.6 Инчи Висок.Отворање Дијаметар 3.5" (89 мм.).Pewter Метал.Best Pysanky има Над 100 Единствени Носители и Стои.Голем Ек

Тоа е многу погоден за прикажување на објекти или кога треба да се преземат фотографии на објекти кои не

Одличен начин да ја покажат монети од разни големина, воена предизвик монети, сопствени монети или кази�

Пакетот вклучува : 5 pack акрилик екранот стои(Постои матирано со заштитен филм на внатрешниот и надвореш

Ве молиме видете ја слика за детали.Материјал : Даб.Направен од висок квалитет на дрво.Својот солиден из�

Боја : Транспарентна.Пакет Се Вклучени : 10* На Екранот На Сопствениците.Материјал : Акрил.Количина : 10pcs.На

1 Инчи Висок.Отвор со Дијаметар од 1" (30 mm).Pewter Метал.Best Pysanky има Над 100 Единствени Носители и Стои.Голем Екр�

0.6 Инчи Висок X 1.78 Инчи во Дијаметар.Акрилна Пластика.Премиум Квалитет.Овој едноставен, но елегантен, пла

1 брзо и лесно installtion; 2 јасно и атрактивна презентација; 3 подобро видливи и подобрување на продажба, доде

Висок квалитет на панел, добар визуелен ефект, во комбинација демонтажа структура, лесен за инсталација

ПРИЛАГОДЛИВ : На шарки дизајн ви овозможува да се постават носителот само во вистинското место за само п

На високоОдделение за Квалитет : плочата се прикаже застане е направен на студии и дебел метал материја�

ГОЛЕМИНА : Надворешноста : 4.5" широк од 8" висока (+ / .1") Внатрешни работи : 4.375" широк од 7.75" висока (+ / .1").БАЗ�

Трговија Прикажи покажува систем е лесно да се постави и да се прекине!.Изложба Кабина користи Стандард�

ГОЛЕМИНА : 2.375 x 2.75 x 3.625 инчи (висина x широчина x длабочина), за продава од 5 7 инчи.МАТЕРИЈАЛ : Направен од в�

ГОЛЕМИНА : Надворешноста : 8" широк од 6.5" висока (+ / .25") Внатрешни работи : 7.875" широк од 6.25" висока (+ / .25").БА�

БАЗА : Мат црна насликани дрво база е 4.Plymor 4" x 4" Стакло Екранот Купола Cloche (Црно Дрво База)ГОЛЕМИНА : Надво�

Одличен Дизајн на Евиденција Носителот Евиденција носителот на албуми е производ специјално дизајнир�

52*15*45см, ве молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет на дрво.С

Please wait...