0
clear
  • Кучето & Cat Четка домашно Милениче Коса Deshedding Четка за Чешлање Отстранува Губат Косата Tangles Болка Слободни Влакната Бамбус Дрво се Справи со пет чистење измамник че?
  • -20%
  • -20%
Кучето & Cat Четка домашно Милениче Коса Deshedding Четка за Чешлање Отстранува Губат Косата Tangles Болка Слободни Влакната Бамбус Дрво се Справи со пет чистење измамник че?

Кучето & Cat Четка домашно Милениче Коса Deshedding Четка за Чешлање Отстранува Губат Косата Tangles Болка

DEN 1255.20

Износ
Това е достапна

Големина : Ние нудиме 2 големини, S и L да се избере.98in Weight : S-Прибл.Спецификација : Материјал : Бамбус Дрво, Челик Wire Size : S-Approx7x3x15cm/2.Професионален : На влакната се во ред, свиткана жици, внимателно наредени pin забот на густина, со цел да навлезат длабоко во грбот и е навистина во можност да зетот на undercoat и без гребење вашето домашно милениче кожата.Се грижи за Миленичиња : Деликатна бамбус се справи со измамник четка за домашни миленици, ќе најдете забава и опуштање за чешлање вашето куче или мачка, допуштајќи вашите кожен пријател љубов се бранеа.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Безбедно и Издржливи : Нашата мачка со четка е посебно дизајниран со утеха-дршка рачка, која го спречува рака и зглобовите вирус без разлика колку долго ќе четка вашето домашно милениче.Ви благодариме!.Совршен за мали, средни и големи кратка или долга коса животни.50g L-Прибл.Безбедно и Издржливи : Нашата мачка со четка е посебно дизајниран со утеха-дршка рачка, која го спречува рака и зглобовите вирус без разлика колку долго ќе четка вашето домашно милениче.Промовира Здрава и Сјајна Крзнено Палто : Редовно четкање и масажа може да помогне за подобрување на циркулацијата на крвта и релаксира вашите миленици.Совршен за мали, средни и големи кратка или долга коса животни.Големина : Ние нудиме 2 големини, S и L да се избере.Промовира Здрава и Сјајна Крзнено Палто : Редовно четкање и масажа може да помогне за подобрување на циркулацијата на крвта и релаксира вашите миленици.74g Package Вклучува : 1 Парче домашно Милениче Коса Четка (S/L)забелешка : 1.

Повеќе информации

Material:
Bamboo Wood, Steel Wire
Size:
S-Approx7x3x15cm/2.76x1.18x5.91in :
L-Approx10.2x4x15.2cm/4.02x1.57x5.98in :
Weight:
S-Approx.50g :
L-Approx.74g :
Package Includes:
1 Piece Pet Hair Brush (S/L)
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Најдобрите понуди во категоријата

◆Ергономски рачки го прават тоа полесно да се чисти и намалување на чистење на време.Едноставен и прекр

Тоа многу се совпаѓа со опрема, погодни за IC300 IZ102 IZ101 Simba II.Стабилни перформанси, редовна замена, може да г

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од високо квалитет пластика, тоа е практична и издржлива, и може да се корис�

Вклучени пет туш четки : пакет доаѓа со 3 парчиња на домашно милениче четки, вклучувајќи 2 парчиња силико�

V облик и Uформа четка глави дизајниран за тешко да се постигне места.Преносни и удобен, погоден за дом, к�

Мека и Безбедно : Екопријателски, трајни, нетоксични, лесен за чистење.Супер Меки Силиконски Материјал Т

СОВРШЕН ЧЕШЛАЊЕ АЛАТКА ДА ги ДОБИЕТЕ СИТЕ НЕПРИЈАТНИ ДУШЕЦИ НАДВОР ОД ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ КРЗНО ,о

Отстрани нечистотијата без оштетување на протези.Врз основа на ергономски дизајн, тие се чувствуваат у�

????Отстрани Крзно : ги Отстранува лабава долго кратко косите, нечистотија и tangles,нема повеќе крзно на под�

Ако тоа е тешко да се отстрани тврдоглави дамки, можете да го користите четка натопена во течноста за чи�

УДОБЕН ДИЗАЈН Добро направен, компактен миленичиња чешлање четка со јамка се справи со совршено се вкл�

повеќе од 300 мека чешел заби.не боли вашиот кожен пријатели.целата коса парче може да солза.совршен ефек�

Физичко, Хемискобесплатно Чистење се Отстрани тврдоглави дамки како магија со нашите Pumice Камен Тоалет

Нашата цел е 100% задоволството на клиентите.Масажа на кожата и да се обезбеди подобра циркулацијата на к�

Ве молиме бидете сигурни дека го исклучите прекинувачот пред да може да се наплаќа.Како и за општите пол

Практична чистење алатка за дом / канцеларија.Голема четка за чистење тастатури, ролетни, воздухсостојб

ДЕДО VISTA Природни Tampico Влакна Чистење со Четка за Чистење со Дрво се Справи со (7.5 Инчи) / Cepillo де Lechuguilla.На

Please wait...