0
clear
  • Othmro Црна 1mm(M1) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 10Pcs
  • -20%
  • -20%
Othmro Црна 1mm(M1) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 10Pcs

Othmro Црна 1mm(M1) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 10Pcs

DEN 167.52

Износ
Това е достапна

Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро. Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување. [Ротациона Удобност]-На ергономски дизајн на внатрешен навој орев род knob група лесно може да се прилагоди и на заострените за максимална контрола и флексибилност, без употреба на други алатки. Широко се користи во мебел, полица загради, механичка опрема, инструменти, храна и лекарства индустрија опрема. [Карактеристики на производот]-дршката орев род има цврста структура и не е лесно да се деформирани.56" Материјал : пластични, метални Главната боја : црна Пакет содржина : 10 x Стегање прст затегнување завртки Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.56" Внатрешен навој дијаметар : М1 Завртка должина : 40mm/1.Ѕвезда knob стегање прст затегнување завртка Опис : 1. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил. Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, мазни линии, лесно да се ротира помеѓу прст костец. [Функција]-дршката ѕвезда knob рачката може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема.Неопходно е да се користат со Т-железнички собранија. Шприц, навој влошки се направени од метал, трајни и долг животен век.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро.Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола.[Трајни]-ѕвезда заклучување орев род knob е направен од bakelite, и завртка површината е поцинкуван и поцинкуван да се подобри носат/отпорност на корозија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата + Ќе се направа

Тежина : 199g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 6pcs x Стегање Kn

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 40mm / 1.57".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Безбедност lanyard направени од еластична TPU.Черупка и на

Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола.Неопход�

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 50mm / 1.97" ; Конец Должина : 30мм / 1.18"; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"; Вкупна

Навој Дијаметар : M10; Конец Должина : 45mm / 1.77".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

Тип На Производ : Хардвер Се Справи.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 8.0" (L) x 6.0" (W) x 2.0" (H).Земја на Потекло :

( (.Euisdan AA 32милиметри Хексадецимален Главата Кол Завртка Машки Конец 8мм На Тип Стегање Knob 6 Pcs Wonderful замена

Име На Производ : Clamping Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 25мм / 1";Конец Должина : 45mm / 1.8".Навој Дијамета�

Тежина : 145g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 10 x Стегање Knob.

Рака knob со fluted главата стил.Fettled и падна.Направени од леано железо 261 / 128" Глава дијаметар.Ro HS согласност.JW

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Материјал : Јаглероден Челик.Пакет : Под 50 Pcs.Завртка Тип : Машина Завртки.Состојба : 100% Сосема Нов.Со доба�

Please wait...