0
clear
  • Фрижидер,Автомобил Фрижидер Преносни Фрижидер,20 Литар, Мал Фрижидер,AC/DC Напојува Ладилникот И Потоплите, Може да се Одржи 27 Шишиња На 330Ml Лименки,Заштеда на Енергиј?
  • -20%
  • -20%
Фрижидер,Автомобил Фрижидер Преносни Фрижидер,20 Литар, Мал Фрижидер,AC/DC Напојува Ладилникот И Потоплите, Може да се Одржи 27 Шишиња На 330Ml Лименки,Заштеда на Енергиј?

Фрижидер,Автомобил Фрижидер Преносни Фрижидер,20 Литар, Мал Фрижидер,AC/DC Напојува Ладилникот И Потоплите,

DEN 2107.20

Износ
Това е достапна

Исто така се користи за да се одржите храната топла со своите топли функција, способни за затоплување до 65 целзиусови степени.Чувајте храна и пијалоци кул без неуредна мраз, или чувајте ги на топло, наместо.Пакет Содржина : 1 x Refrigerator1 x Дома cable1 x Автомобил Cable Note 1 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 0-3 cm во големина deviation Note 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Капацитет : 20 LPower : 55-70 WVoltage : Автомобил 12 V/ Домаќинство 220 VExternal димензии : 36*30*42cm/14.Независни, не заземаат премногу простор, транспорт е многу погодно.Тоа е многу погоден за ладење на храна и пијалаци со неговата способност за ладење 22 целзиусови степени под температурата на околината.Ниско ниво на бучава моторни работи тивко и има топла / ладна switch.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.7 inches Features : Тивок мотор и фан циркулира воздухот за дури и ладење / греење.5 inches Internal големина : 24*22*35cm/9.Одговара за дом, канцеларија, автомобил и на отворено. Вграден во три слоја, нема да премине вкус, хаос; На одбивни е пренослив, можете да поставите предмети на различни количини; страната на фрижидерот вратата има мала складирање оддел, може да се стави чоколади, козметика, лекови и други мали предмети; за исклучување На вентилаторот не влијае на секој; мазна панел, многу лесно за чистење, само треба да се избрише со влажна крпа.За ладење температурата на овој пренослив фрижидер може да биде 22°C пониска од температурата, кој е најсоодветен за ладилник храна, пијалоци, мајчино млеко, итн.; Кога одржување на топло во зима, на ладење температурата може да се загрева до 65°C.Овој 20-литарски преносни фрижидер може да се користи за чување на сода, лименки, пијалаци, грицки, храна и други омилени предмети (можат да се сместат 15 шишиња на 550ml минерална вода или 330ml лименки 27-30 канти) за да се исполнат на семејството и на отворено И туристички потреби.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или �

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле�

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д�

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија�

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з�

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п�

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач�

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Please wait...