0
clear
  • Electriduct Мали Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно Двострано Лента - 5 Метри - Кафеава
  • -20%
  • -20%
Electriduct Мали Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно Двострано Лента - 5 Метри - Кафеава

Electriduct Мали Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно

DEN 1233.60

Износ
Това е достапна

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x 2.56"W Мерења се приближни.Намалување на било која должина со ножици или алатка нож Внатрешна употреба дома, канцеларија, магацински простор, вратите, и повеќе.Флексибилни ПВЦ Материјал, лесно да се unroll, се постави и да се постават рамен Билатерален дното зголемува влечење и се избегнува лизгање.Центар за канал за да се заштити вашата електрична енергија продолжени кабли, CAT5 CAT6 ethernet кабли, светилка и звучник жици.. Чувајте ги вашите кат области јасно на вкусовите опасности.Кабелот нередот е насекаде!Дали околу канцеларија компјутери, машини во еден магацин, или домашен центар за забава, со користење на Electriduct пластични кабелот покрие ќе ви помогне да управуваат со и заштита на жици, кабли и кабли за вашиот ценет опрема.Светлината-тежина кат опфаќа лесно пакет кабли заедно и да се обезбеди ефикасна заштита на бариера од нога сообраќај.Овие евтини, пластична жица кат опфаќа се лесно да го инсталирате, ве спречи вкусовите несреќи и додадете малку стил на оние грозен жици и кабли.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ�

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з�

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач�

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр�

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите�

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600...

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб�

92" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 120cm / 47.38" Рамо : 54cm / 21.28" Големина : XXXXL НАС : 14 велика Б

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о�

100% Полиестер ✔Материјал : Водоотпорен печатени ткаенини туш завеса, 100% полиестер ✔Едноставна инсталац

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож�

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду�

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По�

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д�

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Please wait...