0
clear
  • Ovacha Мажи Жени Гради Заварување Ракавици Безбедност Екстра Долг Ракав Отпорни На Топлина Cowhide Ракавици
  • -20%
  • -20%
Ovacha Мажи Жени Гради Заварување Ракавици Безбедност Екстра Долг Ракав Отпорни На Топлина Cowhide Ракавици

Ovacha Мажи Жени Гради Заварување Ракавици Безбедност Екстра Долг Ракав Отпорни На Топлина Cowhide Ракавици

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

На армирано-двојно-игла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена и грбот на рацете. 【Се прилагодат на врвката за околу Големината】На зглоб на овој cowhide заварување ракавица има еластичност, која може подобро да се прилагодат на секој зглобовите на различни големини, и може да ја спречи остатоци и електрични искри од внесување на ракавица. 【Заштита на Раце】На засилен закрпи на дланка и пет прсти на Ovacha ракавици зголемување на отпорност на топлина, арматура и се лизга резистенција, која може подобро да ја заштитите вашите раце.100% задоволството на гарантира.Првата идеја за Заварување, Tig, Миг, Печење, Печка, Скара, Скара, Шпорет, СКАРА, Фурна, Камин, Сечење, Тенџере Носителот, Животински Ракување, Градинарство, и многу повеќе.Погоден за Сите Зглоб Sizes Extra Долго 13 Инчен Gloves Abrasion Resistance Heat и Искра Resistance Protect на Надлактицата и Рака.2 мм дебел, меки природни cowhide,а која има отпорност на топлина, отпорност на триење, пункција отпор, намалување на отпорот и масло отпор.Погодни за долготрајна употреба.Ovacha заварување ракавици се изработени од високо-одделение cowhide, што е многу погоден за заварување, TIG, МИГ, печење, скара, скара, шпорет, скара, фурна, камин, сечење, тенџере багажник, животински ракување, градинарството и други прилики.На ракавици Thanos сака да има.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

* Кујна складирање полици, само едно нешто може да се рече да се каже збогум на хаос и да го врати...

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библи

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт о

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

Please wait...