0
clear
  • Esquirla Топлина Притиснете Мат, Отпорни на Топлина Мат за Топлина Притиснете Машини/HTV/Пеглање,Силикони Подлога Топлина Притиснете Трансфер Листови,Отпорни на Топлин
  • -20%
  • -20%
Esquirla Топлина Притиснете Мат, Отпорни на Топлина Мат за Топлина Притиснете Машини/HTV/Пеглање,Силикони Подлога Топлина Притиснете Трансфер Листови,Отпорни на Топлин

Esquirla Топлина Притиснете Мат, Отпорни на Топлина Мат за Топлина Притиснете Машини/HTV/Пеглање,Силикони Подлога

DEN 1055.76

Износ
Това е достапна

Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Оваа подлога е nontoxic и без мирис,карактеристики рамна површина со добра еластичност и затегнувачка цврстина.Топлина Притиснете Мат наменета за преносот на топлината инженеринг.Дебели,со Висок квалитет и отпорни на Топлина иновативни изградба елиминира влага и насочува топлина на вашиот железо-на дизајн.Дава мазна површина за совршен пеглање трансфер.Штитови вашата работа површина од оштетување на топлина и влага.Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете Избрани големина за помали проекти како бебе облека, додатоци, капи, и повеќе.Опис : на Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете Избрани големина за помали проекти како бебе облека, додатоци, капи, и повеќе. - Оваа подлога е nontoxic и без мирис,карактеристики рамна површина со добра еластичност и затегнувачка цврстина. - Топлина Притиснете Мат наменета за преносот на топлината инженеринг.Дебели,со Висок квалитет и отпорни на Топлина иновативни изградба елиминира влага и насочува топлина на вашиот железо-на дизајн. - Дава мазна површина за совршен пеглање трансфер.Штитови вашата работа површина од оштетување на топлина и влага. - Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Спецификација : - Материјал : Гума - Боја : Orange Package Вклучува : 1 Парче Топлина Притиснете Mat Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све�

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Име на производ : Пластични Шишиња; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Clear; Материјал : �

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс�

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Прилагодливи полиците.Изградена од висок квалитет laminated composite шумата.Собранието Е Потребно.Димензии : 13"

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762 �

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

сакаме да ви помогне да се направи нешто, само кажи ми вашиот нешто во врска со оваа точка ЕДНОСТАВНОСТ 02

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра�

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го �

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

Tabletop Пијалаци Фармацевт.Голем Капацитет : Има 128 унци на твоите најдобрипродажба на пијалоци.Совршен за

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

Please wait...