0
clear
  • 0.8 mm Најлон Кабелот Тема Beading String за Ресни Нараквици Кинески Knotting,Ѓердани,Pendant,Накит Одлуки 109 Метри (Виножито)
  • -20%
  • -20%
0.8 mm Најлон Кабелот Тема Beading String за Ресни Нараквици Кинески Knotting,Ѓердани,Pendant,Накит Одлуки 109 Метри (Виножито)

0.8 mm Најлон Кабелот Тема Beading String за Ресни Нараквици Кинески Knotting,Ѓердани,Pendant,Накит Одлуки

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100/109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберете ја вашата омилена боја. 【МАТЕРИЈАЛ 】Изработени од најлон, меки и удобни , трајни и флексибилни за beading одлуки,не е лесно да исчезнат.Завршува може да се singed или запечатени со полесни или пламен без протриване. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ на】 : нејзините доаѓа со пластични се тркалаат, лесен и удобен за вас да се заврши кабелот околу тоа, да ги задржи вашиот мозок добро организирани и не е лесно да се влезе во хаос. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ АПЛИКАЦИИ】Одлична за DIY занаети, што нараквици и ѓердани, Кинески среќа јазли, накит монистра,beading,ветер свири одлуки и да било друг занает проектот одлуки. 【100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА 】 : 100% пари гаранција за враќање на, се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања, Вашето задоволство е наша постојана потрага!.Најлон Кабелот Beading Плетенка Тема String за Кинески Knotting, Пријателство Нараквици ,Ресни,Ѓердани,Накит Одлуки,Pendant Specifications : Материјал : Nylon Condition : New Each Ширина : околу 0.8 mm Total Должина : околу 109 дворови/100 m Quantity : 1 roll Clean : Природен сув по washing Note : 1.Вистинската боја и големина може да се разликува малку од сликата, поради различни компјутерски настапи.2.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.1 MM мало отстапување.Ви благодариме за вашето разбирање.3.Добредојдовте на e-mail ни ако имате било каков проблем или предлози.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600...

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д

92" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 120cm / 47.38" Рамо : 54cm / 21.28" Големина : XXXXL НАС : 14 велика Б

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Please wait...