0
clear
  • Sony Безжичен Контролер за Playstation 4 Црна (3001538) Сенката на Colossus Видео Играта за Плејстејшн 4
  • -20%
  • -20%
Sony Безжичен Контролер за Playstation 4 Црна (3001538) Сенката на Colossus Видео Играта за Плејстејшн 4

Sony Безжичен Контролер за Playstation 4 Црна (3001538) Сенката на Colossus Видео Играта за Плејстејшн 4

DEN 1559.76

Износ
Това е достапна

Sony Безжичен Контролер за Play Station 4 Црна.На Dual Shock 4 Безжичен Контролер за Play Station 4 ги дефинира оваа генерација на игра.Подобрување на аналогни стапови и активирањето на копчиња се овозможи сигурен точноста со секој потег додека иновативни технологии.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Sony Безжичен Контролер за Play Station 4 Црна од Sony Сенката на Colossus Видео Игра за Play Station 4. PS4 DS4 (CUH-ZCT2 U) Џет Црна - НАС.На Dual Shock 4 Безжичен Контролер за Play Station 4 ги дефинира оваа генерација на игра, комбинирање на револуционерна карактеристики и удобност со интуитивен, прецизност контроли.Подобрување на аналогни стапови и активирањето на копчиња се овозможи сигурен точноста со секој потег додека иновативни технологии како што се мулти-допир, активен touch pad, интегриран светлина бар и внатрешните звучници нудат возбудливи нови начини да се доживее и да комуницирате со вашите игри.И со тоа на копчето Делат, слави и испратите вашите најголеми игри моменти на Play Station 4 со притискање на копче.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Можете да се обидете држење на црвеното копче на задната страна на контролорот (СИНХРОНИЗАЦИЈА на колон

Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани си

Компатибилен со Wii.Дојде со рака за вашиот зглоб.Поддршка Движење Плус.Безжични, лесен и удобен за корис

Поврзете на Движење Плус сензор за вашиот Wii Remote controller да се зголеми точноста и подобрување игра контрол

(Ве молиме да го активирате уредот со USB кабел за првиот натпревар конекција.????Поврзете го адаптерот за

Answer : ___________________________ Note : Движење Плус Адаптер за Nintendo Wii далечинскиот управувач и Wii remote плус контролори.

КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Кука го додатокот до вашиот Wii Далечинскиот управувач за уште поголема флексибилн

Високквалитет не се лизга силикони случај штити Wii контролер од прашина, вибрации и да го оштети.Опремен

Безжичен мултимедиа далечински управувач за Sony Playstation 3 за гледање на Dvd и Bluзраци.Елегантен дизајн со сј

Ве молиме заменете ги со нови батерии во време кога низок напон аларм се случува.(6) Истовремено притисне

Пакетот Вклучува : 20 x Безжичен Контролер на Капакот на Батеријата За Wii Бела.Компатибилен со : Nintendo Wii.Дим

Лесно и практично да работат.Достапен на луѓето од сите возрасти и сите способности.Карактеристики гол

Пакет се Вклучени : 2x Црна класичен контролер за Nintendo Wii Далечинското 1 100% Сосема висок квалитет, класичн

2 во 1 + Движење Плус : комплет вклучува далечински управувач и жичен Nunchuk контрола.Овој далечински управу

Поврзување на настава : Прво поврзување на напојување за wii конзола и исто така да го поврзете сензор бар

Време На Испорака 1525 Дена.Четириесет дена безусловна се врати.Се обезбеди квалитет на водечка индустри

Револуционерна функции, како на допир подлога, интегрирани светлина бар, Подобрени да понудите играч пр

Оптимална копчето распоред за супериорен ергономија ја подобрува Прецизноста во текот на Критичните М

Please wait...