0
clear
  • Возилото 8 Паркинг Сензори Parktronic Автомобил Автомобилот Наназад Радар Електроника Авто Детектор Поддршка Помош Комплет Глас Ѕвончето... (Сребро)
  • -20%
  • -20%
Возилото 8 Паркинг Сензори Parktronic Автомобил Автомобилот Наназад Радар Електроника Авто Детектор Поддршка Помош Комплет Глас Ѕвончето... (Сребро)

Возилото 8 Паркинг Сензори Parktronic Автомобил Автомобилот Наназад Радар Електроника Авто Детектор Поддршка

DEN 1344.00

Износ
Това е достапна

Производот има 4 аларм режими и 7 ниво на јачината на звукот може да се прилагоди.Посебна функција : дисплејот има 8 цифри, се разликува од позиција и растојание на пречките, и се разликува пречки во сите правци.Традиционалните обратен радар има само еден приказ.Функција 1 : дисплејот има 8 цифри како да ги разликуваат ориентација и растојание на пречките, така што возачот може да се разбере на пречки и да се игра добро помошни улога.Екранот конекција линија донесува посебен конектор, што го прави инсталација полесно и поудобно.Производот се користи рамна dual-агол сензори за да се намали лажни аларми и да се направи откривање на далечина повеќе точни.Задните радар откривање на далечина : 0.Пред радар откривање на далечина : 0.Кога ќе се пушти кочница, на обратен радар ќе работи за околу 15 секунди пред тоа ќе престане да ви помогне да помине преку пречка средина без проблеми.Функција 3 : алармот јачина на звук може да се прилагоди со притискање на копче, што е многу внимателен дизајн.Карактеристика 5 : кога обратен автомобил, тоа ќе почне на задните 4 сензори и напред лево и десно 2 сензори, вкупно 6 сензори за да им помогне возење.Кога тоа не е потребно, тоа не ќе започне да се избегне влијаат на возачот линија на погледот.Тоа е невозможно да се разликуваат од далечина и ориентација на пречки.Карактеристика 7 : производот е сосема погодна за почетниците возачи и, исто така, игра добро предупредување улога за стари драјвери.Алармот се огласува се : mute, ѕвончето, глас, ѕвончето + глас, што лесно може да се префрли преку копчињата на екранот.Smart start функција : .Кога ќе се пушти кочница, на обратен радар ќе работи за околу 15 секунди и потоа да престане да ви помогне да помине пречка средина без проблеми.Карактеристика 2 : производот е четири звук на алармот начини : mute, бип, глас и beep + глас, кој може да биде вклучен слободно со притискање на копче.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ Премиум BN Конектори и Стрес Олеснување Говорница.НЕМА СЕЧЕЊЕ Едноставно Вметнување

неверојатна чувствителност обезбедува спектар на неколку милји, заштита вас, дури и од најдалечните за�

поларните растојание superheterodyne технологија : ласерски автоматско 360степен детекција со ултрабрзо скенир

Кликни да зголемиш.Леснотија на Користење На солиден RX65 ви дава контрола на дофат на вашите прсти корис�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Автомобил Моќ Полнач / Адаптер.DC Влез 1224 V;DC Излез.Се изгради во Динамич�

На Mirror Tap е изградена на 24 жица со 2 amp внатрешно осигурач и црна плетенка флексибилни ракав.Вкупната долж

сите круг на детекција : овој производ може да се открие и назад во исто време, обезбедување на заштита в�

Ултратенок, елегантен, ситевоедно радар детектор.Достапна за самостојна инсталација и употреба.Лесно с

Три алармот се огласува може да биде вклучен за да се едни со други.Осум сензори се инсталирани околу ав�

1.Го подигне звук е променет и е повеќе нежни 2.Постои разлика и при гласовно емитува.На командната линиј�

1.Откривање на сите стабилна или мобилен Радар Брзина Следи 200800m напред 2.Откривање на сите Сообраќај Мон

Нумеричка и боја LED дисплеј.Домаќин и на екранот е безжичен линк.Аларм со тричекор Bibi звук.Лево и десно п�

ултрадолги чувствителност : широкопојасен интернет заштита од сите радар и ласерски пиштол напади, со н

Please wait...