0
clear
  • Sengled Алекса Сијалица, Bluetooth Мрежа Smart Светилки, Паметни Светилки Кои Работат со Алекса Само, Dimmable LED Сијалица E26 A19, 60W Еквивалент Мека Бела 2700K, 800LM CRI>90, Не Хаб е Потребно
  • -20%
  • -20%
Sengled Алекса Сијалица, Bluetooth Мрежа Smart Светилки, Паметни Светилки Кои Работат со Алекса Само, Dimmable LED Сијалица E26 A19, 60W Еквивалент Мека Бела 2700K, 800LM CRI>90, Не Хаб е Потребно

Sengled Алекса Сијалица, Bluetooth Мрежа Smart Светилки, Паметни Светилки Кои Работат со Алекса Само, Dimmable

DEN 366.24

Износ
Това е достапна

0 безжична технологија овозможува подалеку дофат, овозможувајќи им на целата-home инсталации.Едноставно пресврт во Sengled smart светилки и да почнете да уживате со Алекса паметни уреди во секунди (автоматско поврзување на Алекса сметка е потребно).Senled A19 smart сијалица спецификации : Lumens : 800 LM Wattage : 8.Sengled-Интелигентни осветлување експерт, започна од 1997 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате

EENERGY ЕФИКАСНОСТ Стандард A19 форма, 9 W LED сијалица потрошувачка за да се произведе 806 lm со боја temp мека бела

Овој предмет : Гроздобер candelabra LED сијалица со E12 база, 2 W Кул бело 60006500k боја температура со 200lm, 80 RA CRI и 360°п

Изборот на светлината од низок до висок, како сакаш, тоа е совршено осветлување за спиење, одмор или чита

Wattage обезбедени 40 W / 50 W / 65 W / 85 W / 105 W / 135 W,ПРЕДВОДЕНА замена за високо wattage КРИЕШЕ тела од 100 W да 1200 W.Заштед

Multicolor и Авто Бела : Dimmable 16 милиони бои и 1000 lumens топло да се излади белци(2500 K6500 K).Поставите вашиот сијалица

Заштеди до 90% на вашата енергија бил со замена на 40 Вати g4 халоген сијалица со нашите 5 Вати G4 LED.Инстант з

Lumens : 1650 Животот Часови : 25,000 Зрак Агол : 230 степени.База : Медиум (E26).УЛ одобрен за влажна локација.Оваа dimmab

【Енергетска ефикасност на lumiled сијалица има просек 30,000 часот Живот доколку се користи помалку од 6hrs дне

(Пакување од 4)Должина : 31mm(1.25"); Боја : сина; Работен напон : 10 V~30 V(вклопува 12 V / 24 V возила); Тековните : 0.15 A; М

Висок Квалитет на 13 W LED, Bridgelux 45mil, Направени Со Роза Coper База, Вечера Светла 320 LM повисока.Текст 33.4 V 300700m A, Ma

✔ Пакување од 2 Honle 3 W E12 led светилки, висока осветленост Лустерот сијалица 30 Вати Противвредност ✔ Над 3000

Осветлуваат секоја соба во потполност со МОБ е ултрасветли LED комунални светлина.Овој исклучително све

Супер светло со 135lm / w висока вати да лумен ефикасност,се создаде одлична 27000 lumens осветленост излез со 200 W

ГРОЗДОБЕР СВЕТ LED СИЈАЛИЦА 5 W (замена за 60 W), 2200k Мека Бела Боја, 450 Lumens на Излез, E26 База, Dimmer Компатибилни,

250 Вати замена со користење само 32 Watts (3000 lumens).Номинална да трае 22 години врз основа на 3 часа дневно корис

(Пакување од 4)Должина : 31mm(1.25"); Боја : зелена; Работен напон : 10 V~30 V(вклопува 12 V / 24 V возила); Тековните : 0.15 A;

Постои една податоци на линија со многу timingспецифични протокол.3 cm / 2in Надворешниот Дијаметар : 6.) Пакето

▎ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ ▎ Овие E17 база DIMMABLE(Употреба на LED компатибилен dimmer / Triac Dimmer) LED Светилки дизајнира

Без треперење на светлината, Без одлагање, и без грижи со mr16 LED светилки кои се обезбедува висок квалитет

Цврст и издржлив, долг животен век.Лесно да се инсталира и сигурен за користење.Боја рендерирање индекс

100% сосема нов и висок квалитет.Се заштеди енергија повеќе од обичните светилки.Без олово, жива и други з

2Вати Lumiled Led Сијалица, го заменува вашиот блескаво 20 вати Цевка светилки, ПРЕДВОДЕНА Филамент гроздобер

Умрефрлија алуминиум изградба.За користење со 120 V песна.Песна Тела е достапен во H, j / j2, и L песна конфигу

50 W Халоген Противвредност,Обезбедува 450 lumens на светлината веднаш, без чекање време да се загрее да полна

Please wait...