0
clear
  • yotijar Професионални Електрични Жилет за Мажите, Лицето за Нега на Мултифункционален Коса Хлапак нето Reciprocating Твин-Жица Жилет Моќ
  • -20%
  • -20%
yotijar Професионални Електрични Жилет за Мажите, Лицето за Нега на Мултифункционален Коса Хлапак нето Reciprocating Твин-Жица Жилет Моќ

yotijar Професионални Електрични Жилет за Мажите, Лицето за Нега на Мултифункционален Коса Хлапак нето Reciprocating

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

Водоотпорен : телото е водоотпорен и ви овозможува да го користите електрични хлапак дали е мокра или сува, дури и во туш.Само полнење на тример за неколку часа и никогаш не се погледне за приклучување станица.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Ротари Хлапак со ергономски дизајниран, ви дава целосна контрола.Дршката е удобно д�

Уживајте во вашиот сува бричење кога седи на троседот, или не направите удобно бричење во туш.Тоа се нао�

Силна Моќ : Ова електрична хлапак поседува висока брзина на моторот за да се обезбеди силна моќ за висок�

Тоа, исто така, вклучува ограничување на чешел, фризерски кејп, чешел, четка за чистење, носејќи вреќа, по

Нерѓосувачки челик глава, ликовната обработка, безболно отстранување на влакна, направи кожата без про�

Слотови и дупки удобно бричат и долго косите и кратки слама со леснотија.Како слама Прилог Вклучени за 2

Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет 2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак фолија...

Особено идеален како празник ПОДАРОЦИ, роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци или едноставно

【СитевоЕдно Машина】Нашата глава хлапак доаѓа со брада тример, носот ножици, четка за чистење и лицето �

Поефикасно Бричење : Нема слама, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност, овозможувајќи ви да имате по�

Иновативен керамички нож.Direct drive brushless ниско ниво на бучава мотор 2 полни методи.Висока јачина алуминиум

Лебдечки двојно остро нож, исечете и да отсекува без влечење чувства, лесно чистење носната шуплина.Сил�

Fast & ефикасен прецизност бричење глави : Прецизност ножеви и премиум квалитет мотор, Безболен, ниско нив�

Хуманизирано дизајн : ергономски дизајн, кој се одвојува нож, силикони nonslip дизајн.Тоа може да ја користи

Оваа мажите електрични жилет го користи три флексибилни, хипоалерген ЛАК хлапак foils што следат природни

4во1 мултифункција електрични хлапак за мажи, со 3 намалување на видови, вклучувајќи брада жилет, прецизн

CLOSE & БРЗ Бричење ИСКУСТВО : машки вртливи електрични shavers се опремени со 3 лебди бричење глави, кои се нап�

Please wait...