0
clear
  • Онлајн Метал Снабдување 6061-T6 Алуминиумски Круг Цевка, 3 OD x 1/8 Ѕид x 36 Долго, Лесна
  • -20%
  • -20%
Онлајн Метал Снабдување 6061-T6 Алуминиумски Круг Цевка, 3 OD x 1/8 Ѕид x 36 Долго, Лесна

Онлајн Метал Снабдување 6061-T6 Алуминиумски Круг Цевка, 3 OD x 1/8 Ѕид x 36 Долго, Лесна

DEN 1888.80

Износ
Това е достапна

6061-T6 Алуминиумски Круг Цевка. 3 инчен OD x 0.125 Ѕид x 2.75 инчи ID.Должина : 36 инчи.Крај : Неполиран (Мил).Ѕид Тип : Лесна. 6061-T6 алуминиумски круг цевка има леснотија на формирање, заварување и отпорност на корозија.Се користи за инженеринг и структурните апликации.6061-T6 Алуминиумски Круг Tube3 инчен OD x 0.125 Ѕид x 2.75 инчи IDLength : 36 inches Finish : Неполиран (Мил)Ѕид Тип : Лесна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Лесно да се инсталира.После полирање, тоа има голема сила, оксидација отпор, чиста завршува, отпорност н�

Функција : 2 парчиња 0.59инчен ID x 0.63инчен OD, 305mm / 1 Ft Должина Јасно Крути Цевки се цврсти и издржливи, има доб

26 x 2.00 2.40 Одговара 26" велосипед гуми / широчина на опсег од 2.0" да 2.4".ДОЛГО Вентил на матични 48mm w / Отстран

Нерѓосувачки челик туш црево.Добар собранието, висока цврстина, отпорност на корозија, висока сјај, и уд

Индустриски метал продавница, машина продавница, текстилна работилница, облека работилница, боење, обу�

100% Јаглерод Влакна.Обично оваа точка ќе се испраќаат од НАС склад освен објектот надвор од акциите на НА

100% Јаглерод Влакна.Обично оваа точка ќе се испраќаат од НАС склад освен објектот надвор од акциите на НА

✅Карбонски Влакна Плоштадот Цевка : Надворешниот Дијаметар : 5mm Внатрешна Внатрешноста Дијаметар : 3мм Д

Големина : 6x10mm(I D x O.Г.); Должина : 1m / 3.28'; Дебелина на Ѕид : 2mm(0.08").Температурата на работа : 76°F до +428°F; Цврсти

26 Инчи велосипед цевка butyl гума Долг живот воздухот задржување Висока Пункција Отпор 32милиметри долга

✅3k Карбонски Влакна Цевка : Мат Површина, Twill Ткаат; Надворешниот Дијаметар : 17mm Внатрешен Дијаметар : 13mm

Нерѓосувачки челик машки конец цевка фитинзи, corrosionresistant, со висока температура, ниска еластичност и маг

Мала тежина и голема сила, добра стабилност и лесно одржување.Материјал : чист јаглерод влакна, големина

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од бакар со обработливост и еластичност.Тоа може да бидат обработени според должи�

Големина : 1 / 4 инчи цевка , Должина : 30 нозе, Боја : бела.Неtosxic состојки,без Мирис и невкусна.Се вклопува во

Материјал : ПВЦ (polyvinyl хлорид, и невкусна храна одделение).ПВЦ цевка големина : внатре дијаметар : 3 / 8" ID 1 / 2

100% јаглерод.Должина : 1000mm.Надворешниот Дијаметар : 64mm.Внатрешен Дијаметар : 60mm.Пакетот Вклучува : 60mm x 64mm x

Изградена Во замена Пролет : Бакарна цевка цевка проширувач изграден во замена пролет, удобен и лесен за

Должина : 500mm ,Надворешниот Дијаметар : 22mm, Внатрешен Дијаметар : 20mm, дебелина на Ѕид : 1mm 3 K 100% Јаглерод вла�

Силиконски Цевки Димензии : 7mm x 10мм (I D x O.Г.); Должина : 3 m / 10ft; Дебелина на Ѕид : 1.5 mm(0.06").Стеги Со 2pcs нерѓосу

Магла на самото место се во ред, до 37 microns,целосно atomized енергија, заштеда на енергија,ниска цена и добар е�

Answer : ___________________________ NOTE : Сите карбонски влакна цевки ќе има отстапување од + / 0.15 3 K Чист Јаглерод Влакна,

Please wait...