0
clear
  • Longzhuo Шпорет на Гас, 2 Горилници Течен Шпорет на Гас Калено Стакло Гас Шпорет за Домаќинство, Кујна за Готвење Додаток Апаратот Садови, 28.7 x 16.1 x 5.5 во
  • -20%
  • -20%
Longzhuo Шпорет на Гас, 2 Горилници Течен Шпорет на Гас Калено Стакло Гас Шпорет за Домаќинство, Кујна за Готвење Додаток Апаратот Садови, 28.7 x 16.1 x 5.5 во

Longzhuo Шпорет на Гас, 2 Горилници Течен Шпорет на Гас Калено Стакло Гас Шпорет за Домаќинство, Кујна за Готвење

DEN 844.80

Износ
Това е достапна

Практична кујнски садови, совршен за RVs, станови, апартмани, надворешна употреба ,итн.Со 2 различни општа намена горилници, тоа може да се дистрибуираат топлинска рамномерно и не може да функционира ефикасно во исто време.Течен шпорет на гас, користат течен гас при работа, еколошки и издржливи.Користете леано железо материјал и обезбедува трајност и трајни живот за користење, постабилна и supportmore тешки woks шпоретот горилници покрива.Панел употреба на високо‑крај калено стакло, изгледа убаво и лесно да се чисти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шпорет на Гас Панел : Калено Стакло Пулсот : Европската core вметнете Вентил Тело : Dingle жица thermocouple Дното Dhell : Ладна плоча прска на сите црна Горилници : 120# леано железо Горилници Капа : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл.73x41x14cm/28.7x16.1x5.5in Тежина : Околу.10500g/370.4 оз Гас Тип : 2800 Па Моќност (KW) : 4.5 KW / 4.5 KW Батерија : D : D батерија(Не се вклучени) Пакет Листа : 1 x Гас Stove2 x Burners1 x Упатството Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

4.5 KW силна огнена моќ, третата генерација на согорување систем, термичка ефикасност до 59%.Алуминиумлегур

Адаптер за поврзување на шпоретот со бутан резервоарот или касета резервоар за гас.Висока температура �

Тоа е погоден за промешајтепржење и flanging.Производ parameter Name : Нерѓосувачки челик мандарина патка и жесток

Духот Леано Железо Порцелански Црна Печка.Millivolt / Природен Гас.Пропустливи Слободни.Вклучува : 6 парче вл

Please wait...