0
clear
  • Активен Јаглен Бамбус четкичка за Заби за Деца, Пеперутка
  • -20%
  • -20%
Активен Јаглен Бамбус четкичка за Заби за Деца, Пеперутка

Активен Јаглен Бамбус четкичка за Заби за Деца, Пеперутка

DEN 324.00

Износ
Това е достапна

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посебна функција на брзо понижувачко во ѓубриво или во жетвата поени на biodegradable отпад.Практична рачка е украсен со различни pictograms дозволувајќи им на секој член на семејството да ја препознаат нивната четка за заби.Влакната исполнет со активиран јаглерод.Овозможува совршен за чистење и намалување на бактерии кои често се одговорни за лошиот мирис.Бамбус рачка : На ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посебна функција на брзо понижувачко во ѓубриво или во biodegradable отпад собирање поени.Практично, дршката е украсен со диференцирани pictograms дозволувајќи им на секој член на семејството да ја препознаат нивната четка за заби!Влакната - Исполнет со отпадните овозможува совршен за чистење и намалување на бактерии кои често се одговорни за мирис.Нивната флексибилност ќе се грижи за вашите непца совршено и да се спречи крварење.Нивните финост осигурува дека ќе идеално чисти помеѓу забите и овална форма на четка ја подобрува точноста на четкање на заби.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за �

Исто така се користи за да се одржите храната топла со своите топли функција, способни за затоплување до

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб�

100% Полиестер ✔Материјал : Водоотпорен печатени ткаенини туш завеса, 100% полиестер ✔Едноставна инсталац

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач�

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до�

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600 Ако имате би

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи �

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду�

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож�

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По�

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет�

* Кујна складирање полици, само едно нешто може да се рече да се каже збогум на хаос и да го врати...

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена �

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра�

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п�

Please wait...