0
clear
  • PS4 Modded Про Контролер (Playstation 4) - Армијата Кавер - - Тактички Брз Оган Mod (ТРЕСКА Warzone), Auto Супер Спринт & Брзо Вчитување (MW), Авто се Лекува (BO4), Удар Скок Шут (Футуристички Т
  • -20%
  • -20%
PS4 Modded Про Контролер (Playstation 4) - Армијата Кавер - - Тактички Брз Оган Mod (ТРЕСКА Warzone), Auto Супер Спринт & Брзо Вчитување (MW), Авто се Лекува (BO4), Удар Скок Шут (Футуристички Т

PS4 Modded Про Контролер (Playstation 4) - Армијата Кавер - - Тактички Брз Оган Mod (ТРЕСКА Warzone), Auto

DEN 962.40

Износ
Това е достапна

ПРОГРАМИРАЊЕ на ВЛАДАТА овозможува подесување во сопствени снимки по втората вредности за снимање mods и единица одложувања за не-снимање опции за повеќето персоналните игра.Производот е компатибилен со многу популарни стрелците на пазарот : Call Of Duty игрите вклучувајќи ги и најновите Warzone, Fortnite, Апекс Легенди, Судбина, бојното Поле и други FPS наслови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Можете да се обидете држење на црвеното копче на задната страна на контролорот (СИНХРОНИЗАЦИЈА на колон

Пакетот Вклучува : 20 x Безжичен Контролер на Капакот на Батеријата За Wii Бела.Компатибилен со : Nintendo Wii.Дим

Компатибилен со Wii.Дојде со рака за вашиот зглоб.Поддршка Движење Плус.Безжични, лесен и удобен за корис

Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани си

Безжичен мултимедиа далечински управувач за Sony Playstation 3 за гледање на Dvd и Bluзраци.Елегантен дизајн со сј

Време На Испорака 1525 Дена.Четириесет дена безусловна се врати.Се обезбеди квалитет на водечка индустри

(Ве молиме да го активирате уредот со USB кабел за првиот натпревар конекција.????Поврзете го адаптерот за

Answer : ___________________________ Note : Движење Плус Адаптер за Nintendo Wii далечинскиот управувач и Wii remote плус контролори.

Оптимална копчето распоред за супериорен ергономија ја подобрува Прецизноста во текот на Критичните М

КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Кука го додатокот до вашиот Wii Далечинскиот управувач за уште поголема флексибилн

Високквалитет не се лизга силикони случај штити Wii контролер од прашина, вибрации и да го оштети.Опремен

Ве молиме заменете ги со нови батерии во време кога низок напон аларм се случува.(6) Истовремено притисне

Пакет се Вклучени : 2x Црна класичен контролер за Nintendo Wii Далечинското 1 100% Сосема висок квалитет, класичн

Поврзете на Движење Плус сензор за вашиот Wii Remote controller да се зголеми точноста и подобрување игра контрол

2 во 1 + Движење Плус : комплет вклучува далечински управувач и жичен Nunchuk контрола.Овој далечински управу

Sony Безжичен Контролер за Play Station 4 Црна.На Dual Shock 4 Безжичен Контролер за Play Station 4 ги дефинира оваа генерац

Лесно и практично да работат.Достапен на луѓето од сите возрасти и сите способности.Карактеристики гол

Please wait...