0
clear
  • Фокусна IMPULSE4.320 Ултра Компактен 4/3/2-Канал Засилувач + Фокусна IY-AC Y Адаптер Кабел
  • -20%
  • -20%
Фокусна IMPULSE4.320 Ултра Компактен 4/3/2-Канал Засилувач + Фокусна IY-AC Y Адаптер Кабел

Фокусна IMPULSE4.320 Ултра Компактен 4/3/2-Канал Засилувач + Фокусна IY-AC Y Адаптер Кабел

DEN 10559.76

Износ
Това е достапна

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раководител единици.Лесно Plug ISO Стандард, со Креативни Автомобил Аудио coozy.D Класа Ултра-Компактен Засилувач 4/3/2 Канал Режим Предности : Ултра-компактен – Лесно да го инсталирате на Компатибилен со сите раководител единици (ОЕМ и по-пазар) Automatic start-up со оригиналниот главата единица ISO компатибилен преку кабел додатоци се продава одделно (IY-AC Импулс 4.320) Спецификации : ЦЕА Моќ (4 Ohms) 4 x 55 W rms Моќност макс (2 Ohms) 4 x 80 W rms Моќност се премостени (4 Ohms) 2 x 160 W rms пропусен Опсег 10 Hz / 20 KHz Минимум THD 0.02% SNR 80 велика британија Тежина за 1,2 кг Димензии 6-7/8 x од 2 до 5/8 x 1-7/8 " (175 x 66.5 x 47mm) "Y" Адаптер кабел за ФОКУСНА ИМПУЛС 4.320 ISO Стандард Клучни Поени : Лесно Plug & Play инсталација Без лемење Директни ИМПУЛС 4.320 конекција за вашиот оригинален производител главата единица Без измена на оригиналниот производител на опрема Спецификации : Должина 1 метар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож�

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди �

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п�

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет�

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за �

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле�

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По�

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите�

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или �

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Please wait...