0
clear
  • Corning 3595 Полистирен Рамен Дното 96 Добро ТЦ Третирани Јасно Microplate, Со Ниско ниво на Испарување Капак (Случај на 50)
  • -20%
  • -20%
Corning 3595 Полистирен Рамен Дното 96 Добро ТЦ Третирани Јасно Microplate, Со Ниско ниво на Испарување Капак (Случај на 50)

Corning 3595 Полистирен Рамен Дното 96 Добро ТЦ Третирани Јасно Microplate, Со Ниско ниво на Испарување Капак

DEN 552.72

Износ
Това е достапна

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете обемот на 0.32 квадратни сантиметри.Јасно полистирен microplate има рамно дно бунари; вклучува nonreversable ниска испарување капак со кондензација прстен кој помага да се намали загадувањето.ТЦ-третираат за оптимално мобилен прилог; sterilized со гама зрачење и заверена nonpyrogenic.Индивидуални alphanumeric кодекси за добро идентификација.Оваа поединечно завиткани Corning 96-па јасно полистирен microplate има рамно дно бунари со 360µL вкупно добро волумен и се препорачува работен волумен од 75 до 200µL.Тоа е ТЦ-третираат за оптимално мобилен прилог.Nonreversable ниска испарување капак со кондензација прстен помага да се намали загадувањето.Sterilized со гама зрачење и заверена nonpyrogenic.На microplate има индивидуален alphanumeric кодекси за добро идентификација.Поединечно Завиткани.Стерилни.Вклучува Ниска Испарување Капак.Материјал : Стиропор.Плоча Формат : 96 Добро.Плоча Функција : Стандард.Плоча Боја : Јасно.Добро Дното : Рамен.Добро Дното Боја : Јасно.Добро Облик : Тркалезна.Добро Волумен : 360µL.Се препорачува Медиум И Обем : 100 до 200µL.Се препорачува Медиум Вметнете Волумен : 0.32 квадратни сантиметри.Се препорачува Работен Волумен : 75 за да 200µL.Површински Третман : ТЦ-да се Третираат.Corning # : 3595.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи �

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600...

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду�

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудим

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож�

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково�

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п�

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет�

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб�

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до�

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома�

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите�

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Please wait...