0
clear
  • Electriduct Големи Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно Двострано Лента - 5 Метри - Црна
  • -20%
  • -20%
Electriduct Големи Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно Двострано Лента - 5 Метри - Црна

Electriduct Големи Пластични Флексибилни Кат Кабелот Покрие Кабел Заштитник и Жица Concealer - Вклучува Двојно

DEN 575.76

Износ
Това е достапна

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.2"W Мерења се приближни.Намалување на било која должина со ножици или алатка нож Внатрешна употреба дома, канцеларија, магацински простор, вратите, и повеќе.Флексибилни ПВЦ Материјал, лесно да се unroll, се постави и да се постават рамен Билатерален дното зголемува влечење и се избегнува лизгање.Центар за канал за да се заштити вашата електрична енергија продолжени кабли, CAT5 CAT6 ethernet кабли, светилка и звучник жици.. Чувајте ги вашите кат области јасно на вкусовите опасности.Кабелот нередот е насекаде!Дали околу канцеларија компјутери, машини во еден магацин, или домашен центар за забава, со користење на Electriduct пластични кабелот покрие ќе ви помогне да управуваат со и заштита на жици, кабли и кабли за вашиот ценет опрема.Светлината-тежина кат опфаќа лесно пакет кабли заедно и да се обезбеди ефикасна заштита на бариера од нога сообраќај.Овие евтини, пластична жица кат опфаќа се лесно да го инсталирате, ве спречи вкусовите несреќи и додадете малку стил на оние грозен жици и кабли.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работ

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди 【Подарок】 : Ние

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

Please wait...