0
clear
  • Kaisiking 2 Пакет Тешки Алуминиум Стакло Вшмукување Чаша Puller Lifter Кат Јазот Fixer Подни Плочки Вшмукување Чаша за Кревање Движат Стакло, Плочки, Огледало, Гранит, Поправи Ја
  • -20%
  • -20%
Kaisiking 2 Пакет Тешки Алуминиум Стакло Вшмукување Чаша Puller Lifter Кат Јазот Fixer Подни Плочки Вшмукување Чаша за Кревање Движат Стакло, Плочки, Огледало, Гранит, Поправи Ја

Kaisiking 2 Пакет Тешки Алуминиум Стакло Вшмукување Чаша Puller Lifter Кат Јазот Fixer Подни Плочки Вшмукување

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Policy Warm Потсетување : 1.Дршката е не се лизга дизајн со што се зголемува триењето и ја спречува страна лизгање.Kaisiking 2 Пакет Тешки Алуминиум Стакло Вшмукување Чаша Puller Lifter Кат Јазот Fixer Подни Плочки Вшмукување Чаша за Кревање Движат Стакло, Плочки, Огледало, Гранит, Поправи Јазот Ламинатни Floors Kaisiking стакло вшмукување чаша е одличен производ и основна алатка да се користи за да се држи на било каква мазна површина.【Висок квалитет】Вшмукување чаша puller се справи и домувањето се направени од алуминиум.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа Kaisi Tools ќе се направи најдобро да ви овозможи со најдобра услуга. 【Лесен за употреба】Стакло вшмукување чаша е идеална алатка за движење на рамен предмети во секој дом гаража или професионално тело продавница!Само стави стакло вшмукување чаша lifter на мазни објект на површината и се повлече рачката нагоре, така лесно да се движи стакло, плочки, мазна објекти.Издржливи алуминиумски рачки и влијание-отпорни домување да го издржат работа сајт злоупотреба.На дното вшмукување чаша се направени од издржлив, висока јачина на природна гума.· Секоја плочка вшмукување чаша е ергономски дизајнирани и има практичноста на еден удар пумпа операција.Една рака тока дизајн, прецизна структура, повлече силно и трајно, не е лесно деформација.Секогаш обидувајте се да бидете сигурни дека не е добра вшмукување пред да го дигате прстот.Една рака тока дизајн, прецизна структура, повлече силно и трајно, не е лесно деформација.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура, Rubber Maximum Хоризонтална Вшмукување Енергија На Вшмукување Чаша : 110 lbs Maximum Вертикална Вшмукување Силата На Вшмукување Чаша : 75 lbs Suction Првенство Дијаметар : 4.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

92" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 120cm / 47.38" Рамо : 54cm / 21.28" Големина : XXXXL НАС : 14 велика Б

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bo

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

* Кујна складирање полици, само едно нешто може да се рече да се каже збогум на хаос и да го врати Мултифу

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Please wait...