0
clear
  • 3Pcs/Многу Ombre Kanekalon Плетење на Косата Екстензии 24 100g/еез Синтетички Џамбо Коса Екстензии(Црна и Топла Розова)
  • -20%
  • -20%
3Pcs/Многу Ombre Kanekalon Плетење на Косата Екстензии 24 100g/еез Синтетички Џамбо Коса Екстензии(Црна и Топла Розова)

3Pcs/Многу Ombre Kanekalon Плетење на Косата Екстензии 24 100g/еез Синтетички Џамбо Коса Екстензии(Црна и Топла

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Должина : 24 инчен Плетење на Косата Екстензии.Тежина : 100g/еез Синтетички Влакна Екстензии.Материјал : Висока Температура Синтетички Влакна Употреба Капчиња Плетенки.Пакет : 3 еез во Пакет.Боја на коса : Ombre Плетење на Коса 2 тонови на Боја Црна и Топла Розова Плетење на Косата.ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС ?Дали сте во потрага по висок квалитет на екстензии за коса?Вие сте сега се прават вистинската одлука да се купуваат со нас!Lisshow Коса Екстензии само што нуди висок квалитет на косата .Ние сме најголемите коса производи производителот во Xuchang Градот, кој е косата база во Кина.Како производител на повеќе од 15 година,имаме извезуваат нашата коса производи за многу различни земји, особено на САД , Канада, Евра пазар, што е за повисок квалитет на пазарот.Ние ги доставуваме нашата коса производи за многу дистрибутери од светот, директно се купи од нас, ќе заштедите повеќе пари и да уживаат во добар по продажба на услуги.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин

ft простор, совршен за плакарот ходникот aisle осветлување.Јас го користам тоа да се замени со плакарот све

Име на производ : Пластични Шишиња; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Clear; Материјал :

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

Цинк легура со тешки хром позлатен заврши.Вклучува три завртки за приложување.Завртки се хром позлатен

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Please wait...