0
clear
  • 30 Бои 1mm Восок Полиестер Кабелот Хривнија Кабелот Восок Обложени String за Нараквици Восок Тема за Изработка на Накит Восок String за Нараквица Making10m за Секоја Боја
  • -20%
  • -20%
30 Бои 1mm Восок Полиестер Кабелот Хривнија Кабелот Восок Обложени String за Нараквици Восок Тема за Изработка на Накит Восок String за Нараквица Making10m за Секоја Боја

30 Бои 1mm Восок Полиестер Кабелот Хривнија Кабелот Восок Обложени String за Нараквици Восок Тема за Изработка

DEN 203.76

Износ
Това е достапна

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здрав и издржлив, лесен за сплетам. 30 Избрани бои : богати бои ги задоволи различни подесувањата на луѓето, што ќе ви овозможи да се комбинираат различни бои, да се направи свој уникатен накит.Мулти-цел : можете да го користите ова восок полиестер мозок да се направи пријателство нараквици, заврзана накит, бележник одлуки, quilting и крои, облека и кеси.Пакет inlcudes : 30 бои 1mm восок мозок, секоја боја полиестер темата е 32.8 ft/ 10 m, целосно 984 ft/ 300 м.Ова восок кабелот/темата е совршен за водоотпорен пријателство нараквици.Убави бои за различни модели.восок полиестер кабелот string за нараквица прави восок string хривнија одлуки хривнија правење на резерви 1mm восок полиестер кабелот восок кабелот за нараквица прави восок се користи за накит прави восок кабелот восок кабелот восок тема за нараквица прави восок хривнија string накит тема водоотпорен восок кабелот 1mm восок кабелот хривнија кабелот накит одлуки хривнија изработка на кабелот восок хривнија string восок кабелот накит одлуки 1mm восок полиестер twine кабелот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди 【Подарок】 : Ние

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра

2 дупки на страната на капакот, водата тече од страна 0.4 mm бакар колони врз база на бакар.Водата контакт о

Наместени стерео звучници HP сопствени песни двојна говорникот подесување во секој лаптоп за исклучите

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п

Оваа прилагодливи вртежен момент шрафцигер со повеќе битови е идеална алатка во електрични, лесна инду

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д

Please wait...